Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltatok már valamilyen...

.Anonymus. kérdése:

Csináltatok már valamilyen mágiát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Védelmi mágiát és elűző mágiát.
2011. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Hát hogyne, egy egész rakást. Az volt a mágia-rakás:)


Egyébként mindenki mindennap mágiát csinál, hiszen pl. pusztán a szavával rá tud bírni másokat, hogy megtegyenek bizonyos dolgokak.

2011. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bix ***** válasza:
25%
a főnököm szavak nélkül is irányítja az embereket, elég csak ha megjelenik, az aurája kontrollálja a mozgásunkat. sőt távolról is képes vezérelni szinte bármit. ezért előbb utóbb valaki lerúgja a lexusának a lökösét valszeg, de szerintem belefér
2011. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Won ***** válasza:
80%

A mágia bennünk, köztünk és velünk él.

Jelen estben te szerintem a szertartásos mágiára gondolsz. A válaszom igen. Wicca-ként gyakran készítek elhárító, gyógyító, valamint hálaadó rituálékat. Persze ezek a leggyakoribbak, természetesen másfajták is előfordultak már.


Won

2011. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
26%

"A mágia bennünk, köztünk és velünk él."


Ki mondta ezt a hülyeséget neked?

Max az ösztön van bennünk amivel elkezdünk mindent szertártásokat vagy ehhez hasonlót...

Ha az ösztön megvan csak azzal tudod fejleszteni magát a mágiát de ha nincs ösztön akkor nincs mágia...

2011. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
33%
én igen :) véletlen elvarázsoltam a hajgumimat és nem találom! és ez nem vicc!
2011. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénz-siker mágiát :)
2011. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

"A mágia bennünk, köztünk és velünk él."


Ezt úgyis lehet értelmezni, hogy nem kell nekünk varázspálca, mint amilyen Rowling világába van, vagy ahogy a Bűbájosok suhintanak a kezükkel és legyőzik a démonokat. Ha rámosolygunk egy beteg emberre, akkor az már varázslat. Ha kedvesek vagyunk valakihez, nem közösítjük ki, az már varázslat. Ha átadjunk a helyünket a villamoson, buszon, az már varázslat - ezek nagyon ritka dolgok, amit nem sok ember tud elérni. Értelmezhetjük azonban másképp is a varázslatot. Ha valaki profin ért számítógépekhez, és ezzel kapcsolatos dolgokat tesz, tehát másoknak örömöt okoz, varázslat. Megfejteni a múltat, látni az élőlényeket, akik a szavannán élnek, az varázslat. Eljutni mások által ismert, számunkra ismeretlen tájakra s ha ott könnybe lábad a szemünk, mert annyira szép az a hely, na az varázslat. A színészek ha megnevettetik az embereket, akkor az varázslat, mert kedves pillanatokat szereznek számukra. Ha valaki szívből főzi az ételt s hálás tekinteteket kap jutalmul, az maga a varázslat. Ezek mind különleges értékek, csak ma már annyira beleéltük magunkat Rowling világába, hogyha valakinek nincs pálcája, vagy nem tanul a Roxfortban, akkor nem is különleges. Pedig mind különlegesek vagyunk, mert a FÖLDÖN élünk! Ennél pedig nem is kell klasszabb iskola.

2011. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, csináltam pénzbevonzó mágiát, rontásűző mágiát, egyszer próbálkoztam woodoo-val is, de nem volt meg a kellő eszköz hozzá, tisztító mágiát, energia-feltöltő mágiát, stb...
2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Johnny1 válasza:
igen csináltam és most is csinálok, azt hogy megpróbálom leveni a kérdséedet mert akkor baromságot írtál hogy ennél nagyobbat még senki( najó néhány ismerősöm) am mágus vagyok....633/F
2011. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!