Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha reggel csináltatok valamily...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha reggel csináltatok valamilyen hajat esküvőre, akkor az mennyire fog úgy maradni délutánig?

Figyelt kérdés
Vidékre megyek esküvőre koszorúslányként, ami délután 4 órakor lesz, Budapesten lakom. Azt mondták a reggeli órákban kellene lemennem, de ha kapnék is mondjuk itthon 8-9 körül időpontot oké megcsinálják, de busszal + metróval (kb 1 óra) kell kimennem a buszpályaudvarig, aztán meg távolsági busszal 1,5 óra az út. Az már ugye 2 óra utazás: szélben, lehet meg is izzadok stb, meg olyan hajjal utazzak át a fél városon?
2011. szept. 7. 12:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

De így is csak dél körül érek le, akkor meg már nem tudnak értem kimenni a pályaudvarig...

Nem mondták, hogy beraknak a többi lány fodrászához, meg nem is akarok ebben rájuk támaszkodni, de nem tudom mi lenne a jobb:

Itthon korán reggel elintézni és vigyázni a hajamra, vagy egy ottani fodrászhoz elmenni.

2011. szept. 7. 12:31
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó fodrász úgy megcsinálja, h 3 nap múlva is ugyan úgy fog állni :)
2011. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha hangsúlyozod a fordásznak, hogy alkalmi frizura lesz és nemcsak délutánig, hanem még a lakodalomba is úgy kell állnia, mint reggel, akkor olyan anyagokat fog használni, és annyi lakkot tesz rá, hogy ki fogja bírni a hajad. (De pl. ha konty, azzal nem támaszkodhatsz a busz ülésének!)

Az alkalmi firzura ezért kerül nagyságrendekkel többe, mint egy hétköznapi.

2011. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen?

Igazán csak göndöríteni akarom meg valami egyszerűen feltűzni félig. Szerencsére amúgyis hullámos a hajam, szerintem meg fogja tartani a göndörséget.

Ja és akkor még a sminkről nem is gondolkoztam: én nem szoktam magam festeni, magamnak nem tudom megcsinálni. Azt már tényleg nem lenne érdemes reggel megcsináltatni ugye? Nagyon zsíros a bőröm, izzadékony vagyok...

2011. szept. 7. 12:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó fodrász csinálja, akkor az úgy marad még másnapra is, miután aludtál vele egyet.

Sajnos viszont rengeteg a béna fodrász, meg akiknek nincs gyakorlatuk az alkalmi frizurák készítésében. Na az ő hajaik egy óra múlva már nem olyan szépek, és a legkisebb külső behatástól kilazulnak.


Olyan fodrászt válassz, aki táncosoknak szokott frizurát csinálni. Gondolom, láttál már táncversenyt, ott ugyan nem olyan nagy, bodros frizurák vannak, viszont kibírják a táncot, ugrásokat, döntéseket.

A dolog trükkje egyébként a rengeteg hajlakk, tehát amikor nem csak úgy ráfúj a fodrász, hanem tincsenként rákeni a hajadra. Igazából ezt bárki meg tudja csinálni, de gyakorlat kell ahhoz, hogy jól nézzen ki a végeredmény.

2011. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaa így már neccesebb. A göndörített haj könnyebben tönkremegy, illetve összekócolódik. Kérd meg a fodrászt, hogy mikor végzett, egy csattal tűzze fel a lógó részt is, úgy utazz, és csak közvetlen az esküvő előtt bontsd ki.

A sminket felesleges előre megcsinálni, az biztosan tönkremegy. De biztos lesz ott sminkes, aki ki tud majd festeni téged. Vagy csak minimálisat használj, szempillaspirál, szájfény, púder, ezeket nem tudod elrontani és rengeteget dobnak a megjelenéseden.

2011. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Most gí hirtelen ilyesmi hajat képzelek el

[link]


Tényleg és lehetne hogy ami lelóg azt feltűzi, vagy én feltűzöm alul egy nagy csattal.

2011. szept. 7. 12:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A sminket ne rakasd fel reggel! Szerintem azt csak a szertartás előtt max 2 órával. Estére leázik, elhasználódik...csúnya lesz. Főleg, ha zsíros a bőröd. Na meg, ha meleg is lesz, akkor totál leizzadsz.
2011. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Senki sem járt még profi sminkesnél? A végén lefújja az arcod fixálóval és nem fog leolvadni rólad akárhogy izzadsz.
2011. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Annak a frizurának, amit feltettél az a lényege, hogy nem hajsütővassal kell elkészíteni, hanem csavaróval és búra alatt szárítani, akkor lesz tartós, és igen, tincsenként fixálja a fodrász. Másnapig akkor is szép marad, ha nem olyan erős a hajad, mint a modellé.
2011. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!