Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol tanulhatnék mágiát?

Hol tanulhatnék mágiát?

Figyelt kérdés
Szeretnék mágiát, boszorkányságot tanulni komolyabban, de lehetőleg ingyen, mert nem szeretném, ha valami csaló pénzt húzna le rólam. Vannak erre pl oldalak az interneten, vagy ilyesmi?.
2011. aug. 17. 12:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Légyszi, komoly válaszokat! Teljesen reménytelen vagyok, és szeretnék hinni valamiben, ezért szeretnék tanulni... Esetleg ha emailben levelezhetnék valakivel, és úgy tanítana, nekem az is jó.
2011. aug. 17. 12:23
 2/22 anonim ***** válasza:

Tanulhatsz a netről is, meg máshonnan is, de érettnek kell lenned hozzá, és tiszta szívűnek.

Különben olyan dolgok történhetnek veled, amik tönkre tehetik az életedet és másét is.

Vigyázz a mágiával!

Lehet jóra is használni, de nagyon veszélyes.

2011. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Ha a hókuspókuszra gondolsz ami a fantázia filmekben van, akkor sehol. Hasonlóra amit az ezoterikusok végeznek azt esetleg szakembertől, de nem fogsz tudni lángra lobbantani semmit, vagy lebegtetni tárgyat. Én nem tagadom, hiszek is benne, hogy el lehet sajátítani néhány dolgot ezen a téren, de ettől még nem leszel "varázsló". Max. jobban kifejleszted az érzékeidet.
2011. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
2011. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

Annyira egyetértek 12:25-el, hogy nekem már nem is kellene írnom semmit,de valami mégis maradt.

1.Nagyon felelőtlen az aki téged tanít ana,miközben semmit sem tud rólad.

2. ki mondta neked,hogy alkalmas vagy ilyen ismeret elsajátításához?

3, az,hogy tanulni akarsz dicséretes dolog,de miért hülyeséget,mért nem hasznos jó dolgot amivel jótteszel magadnak is másnak is.

Tanulhatnál pl.: pszihológiát vagy vallásismeretet,és persze nagyon sok szép tudomány van még. Nen olyan hosszú az élet,hogy szabadna elfecsérelni.

2011. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Stormwindban a Mágusok tornyában van Mage trainer, illetve dalan a mágusok fővárosa oda is ellátoghatsz,de én aztmondom pvp re nem a mage a legjobb
2011. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Szerintem ha hinni akarsz valamiben akkor higgyel Istenben,jezusban....tanulj meg meditalni... En mar regota foglalkozom vele nekem be jott :)
2011. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Higgy önmagadban :)

Annál jobbat úgysem találsz.


Vannak könyvek, amit érdemes átfutnod, olvasgass a wicca.hu-n, mert az az egyetlen működő oldal ilyen témában, bár én gyengének tartom őket.


Egyébként sosem a tanítvány választja a mestert, ráadásul úgy hogy semmit nem tudnak rólad, tényleg nem fognak tanítani. Épp ezért sok tudáshoz nem is fogsz hozzáférni.


Az egészbe pedig csak úgy kezdj bele, ha stabil természettudományos háttérrel rendelkezel.

2011. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
én úgy tudom hogy a beauxbatonsban is lehet :D
2011. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kösse fel magát aki Hairy potterrel jön.
2011. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!