Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 'Mágia tudósok! ' Szerintetek...

'Mágia tudósok! ' Szerintetek hogy működik a mágia?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel, hogy az ún. Mágia szakértők, akik pontosan ismernek minden szertartást, szerintük mitől működik egy-egy 'varázslat'?

Saját magatokban szunnyadó erőt használva 'varázsoltok', vagy halott emberek szellemei segítségével, esetleg valamilyen természetben jelenlévő (csak még tudomány által nem igazolt) személytelen erőt használtok ki? Vagy nem is gondolkoztok a mikénten, csak használjátok?


2011. aug. 28. 13:39
1 2 3
 1/22 Démiennek szolics ***** válasza:
82%
Tudtommal az egész az energia megmozgatásáról szól. Kizártnak tartom, hogy halott emberek szellemei segítségével, sokkal inkább a bennünk és a természetben szunnyadó energiát felhasználva. :)
2011. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
bennünk szunyado erö.bár nem mindenkibe van meg.
2011. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

én nem tartok szertartást , nem is ismerek senkit akit érdekel az ezotéria a környezetemből, én egyszerűen elképzelem amit szeretnék, és teljesül

de ennek is megvan a megfelelő hangsúlya.. :D úgy kell kérni hogy akarod is meg nem is ..hogy tudsz is róla meg nem is..nagyon nehéz ... pl :így szoktam lyukas órát csinálni az órarendembe, egy kis szelet ha melegem van, vagy pénzt szerezni :D csak arra gondolok milyen nagyszerű lenne ha lenne pénzem és valahogy mindig több lesz :D több zsebpénz , váratlan rokonlátogatás, kaparós sorsjegyen nyerés... :D olyan könnyű pénzt szerezni :D

2011. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
szolics : mindenkiben meg van, csak mivel nem sokan tudnak róla ..a legtöbb emberből kikopik ..ill nem is kikopik hanem használhatatlanná válik..a legrosszabb mikor veled is megtörténik... tényleg tudod hogy szerezzem vissza?? idióta módomra szerelmes lettem és azóta valahogy semmi sem megy..pedig szeretném a régi életem
2011. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
figy a szerelem általába csak jobban megdobja az eröket mer akkor küzdesz valakiért.vagy ha szerelmesletél de a csajal meg nem jöt ösze semi és a csaj dobot akkor hord el mindenek kiadod a feszültséget nézelöre pozitivan azt élegy ujá:D nekem bevált :D
2011. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
kérdező: ezt mint szkeptikus kérded?
2011. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
szolics :D:D én vagyok a lány :D:D de akkor megpróbálom másfelől nézni a dolgokat
2011. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
akkor a srácot xd
2011. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
te mit szoktál csinálni?
2011. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan szakértőnek nem mondanám magam, és nem ismerek minden szertartást, de pár dolgot tudok, illetve elképzeléseim is vannak. A legfontosabb dolog, hogy a mágia és a varázslat közel sem olyan, mint a tv-ben. Van bennünk, a természetben, a növényekben és állatokban, a földben, a föld elemeiben, és a világűrben is egy bizonyos energia. Nevezhetjük star-wars-osan simán 'erő'nek. Minden 'mágia' evvel az erővel működik. Hogy honnan nyerjük az erőt, mindenki maga dönti el, a legkönnyebb a földből, ugyanis a saját erőnk nem elég sok mindenhez. A növények, az élettelen tárgyak a fölös energia levezetéséhez lehet használni, az állatokat nem szabad sem energia csapolással, sem levezetéssel zargatni. Pozitív energiát lehet feléjük 'sugározni'. Szóval a legjobban felhasználható erő a természet ereje.
2011. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!