Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet megidézni a sátánt?

Hogyan lehet megidézni a sátánt?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet megidézni a sátánt?

És ha sikerülne egyátalán akor mit csinálna?


2011. szept. 22. 16:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy.
2011. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Gyerek koromban, mikor megkérdeztem ugyanezt, azt mondták h egy sötét szobában nézzek a tükörbe és ismételgessem, h "Jelenj meg Sátán!" ha megjelenik, akkor pedig ne forduljak hátra, mert ha meglátom ,akkor meghalok XDXDXD megcsináltam:D (nem történt semmi)
2011. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Kérdezd Fiszt vagy Wyrmet privátban, ők tudni fogják a választ.
2011. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
nem kell semmit ismételgetni a tükör előtt. Egyszerűen nézz a tükörbe, és máris meglátod a sátánt.
2011. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%

A Sátánt nem tudod megidézni. Mivel ő a főúr, ezért pont leszarja, hogy te beszélni akarsz vele.

Gondolj bele:

Isten sem szokott megjelenni, csak az angyalok.

2011. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan, te egy kis kft ügyvezetőjéhez nem tudnál bejutni, mert a titkárnő elhajtana, mint a magzatot.


A Pokol Fejedelme (stb-stb, egyéb hangzatos címek két percben) meg majd biztos ugrik, mert azt mondod, hogy abraka-dabra...

2011. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

És ha sikerülne egyátalán akor mit csinálna?

-----------------

Nézd meg a Spawn Az Ivadék című filmet ott is a temetős jelenetet :D

Vagy a A kilencedik kapu-t (The Ninth Gate) az elég izgalmas de a vége tök gány.

Ez pedig a kedvencem: Bűvölet

(The Craft) itt is van pezsgés rendesen de ez mind csak mozi szórakozás de engem nagyon megfognak mindég.

2011. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Azt viszont tudomásul kell venni hogy az embernek vannak rejtett pszichés képességeik neked is nekem is és sztem mindenkinek csak nem tudjuk előhozni. Ezt azért mondom mert voltam annyira depis hogy meg akartam halni és szidttam magamat mint állat hogy senki sem vagyok minek élek, jobb lenne ha meg sem születtem volna stb, szval adtam magamnak keményen közbe sírtam is de erre nem emlékszem teljesen vissza, viszont a lényeg az hogy félméteren belül a hátam mögött volt egy éjjeli kis szekrény és azon egy közepes kés ami hallhatóan koppant egyet! nem hülyíteni akarok mert ez megtörtént! háttal álltam tehát nem láttam de jól hallottam és full berosáltam attól a koppanó hangtól! azóta sem szidtam magamat többször mert igen csak elgondolkodtam az egészen és a mai napig sem értem, tömör lényeg ennyi.

Nem kell elhinni, ez az én sztorim ami velem történt és nekem bőven elég volt..

2011. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
szerencsére sehogy! bár egyes Prosectura hivök szerint elég ha felrakod a "sátán sátán hátán" c. lemezüket
2011. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
ItT vAgYoK SzÓlítoTTáL???
2011. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!