Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem tudok megidézni...

Miért nem tudok megidézni soha egyetlen Asztrál lényt sem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok időt és energiát belefeccőltam abba, hogy nagy mágus legyek és legyen Démonidézési élményem. Sok okos barátnőmmel idéztünk már mindenfélét, de még semmi nem jött össze és én már nem tudom, hol rontottam el az egészet.


Mindent összeolvastunk a neten és nagyon szerettünk volna egy legalább clairvoyance kommunikációs szinten álló "házi" asztrál lényt tartani, de soha nem idéztünk meg semmit sem :(


Itt olvasom, mindíg hogy mindenkinek sikerült és sokan hosszabb távon tartanak házi szellemeket meg védő angyalokat és démonokat, de a baráti körben ilyet soha nem tapasztaltunk, pedig egyszer kaptunk egy idézésre egy igazi sokat járt kristálygömböt ami a gazdája szerint félelmetes volt, de semmi nem tőrtént.


Egyik idézés utáni napon felhívott egy Zepter ügyintéző, hogy nyertünk egy lámpát, de ez azt hiszem, nem pozitív hatás. Hol rontottuk el ? Mit tehetnénk ?


2011. szept. 22. 20:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%

1.asztrálról nem lehet át idézni semit.

2.tuti nem tartanak házi szellemeket csak ugy max ha rajtuk ragadt de a fele kamu.

3démonokat föleg nem meg angyalokat ezek nem kis kedvencek hogy téged szolgálnak.

2011. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
77%
Arra még nem gondoltál, hogy lehet azért, mert nem is létezik olyan?
2011. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Kutyát tartsotok, az is le tud verni dolgokat a falról, és a csöviket is távol tartja a házatoktól.
2011. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Kutyákat nem snassz tartani. Az asztrális lénynek több hasznát venném, példáúl tanulhatna helyettem, de most komolyan mindenki azt írta, hogy mennyire idéztek mindent és nekem is kéne egy házi pajtás
2011. szept. 22. 21:18
 5/42 anonim ***** válasza:
bocs..de te nem vagy tisztába 1-2dologgal.
2011. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:

"Kutyákat nem snassz tartani"

Hát persze, a kutyával foglalkozni kell, etetni, sétáltatni, játszani vele, fegyelmezni, stb. Míg az asztrális vagy milyen lények meg csak kiszolgálnak téged :D Ha inkább abba "feccóltad" volna az időd hogy tanulj, nem kéne megidézgetni semmit, hogy tanuljon helyetted :P

2011. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Draki mond el, ez a hasznoskérdések fóruma.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:42


Mindenhol az oprtimális megtérülésért fektetnek be energiát, nem tartok házi állatot, mert nem lenne olyan haszna, mint egy mindenen áthatoló lénynek.


Úgy kellene foglalkoztatni egy ilyen lényt, aki elmegy az ellenségemhez és kihallgatja a beszélgetést vagy a tanáromhoz és megnézi a vizsgakérdéseket és aztán elmondja. Ha unatkozom elszórakoztat meg ilyenek, nincsenek nagy elvárásaim.

2011. szept. 22. 22:05
 8/42 anonim válasza:
Kedves kérdező! Te amúgy tényleg elhiszed, hogy léteznek ilyen lények? :D Kihallgatják az ellenséget,tanulnak helyetted, megnézik a vizsgakérdéseket meg ilyenek? :D Szóval neked gyakorlatilag egy szellem szolgára van szükséged vagy mi? Inkább a helyesírás tanulására kéne időt fordítanod, mert a kitalált lényeid nem fogják megtanulni helyetted, és igencsak megtérülne az energiád olyan téren, hogy nem néznének butának.
2011. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Ezek nem hit, hanem tény kérdések. Helyesírás tanulmányozása helyett meg tanulj meg gondolkodni és ne hülyeségekkel írd tele a fórumot. Ha nem hiszel az asztrál lényekben minek vagy itt ? Mert csak az igaz amit látsz ? Akkor atomok sincsenek, mert aszt sem látod.
2011. szept. 22. 23:01
 10/42 anonim ***** válasza:
86%
A szomszédodat és a főnöködet előbb rá tudod venni a csicskáztatásra, mint egy asztrál lényt. Miért fogadna szót? Ha képes átjönni, akkor hatalmasabb nálad, így neked kell szót fogadni neki.
2011. szept. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!