Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha az asztrális tested nem...

Ha az asztrális tested nem tartózkodik az anyagi testedben (pl álmodsz), akkor egy idegen asztrális test beleköltözhet-e a te anyagi testedbe?

Figyelt kérdés
pl gomdolok itt az alvajárókra ;)
2011. szept. 27. 09:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Úgy csinálsz mintha az racionális lenne amit te hiszel. Hihet akárki akármit, de nem biztos hogy az úgy is van.

Hiheted hogy Isten teremtette a világot de ez lenne az utolsó amire én gondolnék.


Segítség: univerzum tágulása, hosszú hosszú "idő" stb... :)

2011. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Plusz senki nem tudja biztosra, és egyáltalán nem is érdemes tudnunk. Mert nem változtat ez semmin.
2011. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

15:44 engedd meg, hogy a dolgot egy népszerű filmmel szemléltessem. Mátrix.

Volt az a manusz, aki a társai lebuktatásáért cserébe a teljes tudatlanságot választotta, vagyis, vissza térhessen a mátrixba, mert az "álomvilág" szimpatikusabb volt számára. De végül is kinek nem? De! Ha az ember valamilyen úton-módon rájön, hogy az élet nem csak annyiból áll, amit most ezzel a kevés érzékszervünkkel észlelünk, igen is meg akarja tudni hogyan tovább, miért és mi vár rá?! Neo-t a kíváncsiság vezette, hogy bevegye azt a kapszulát, ami a megvilágosodáshoz vezette. Nem hiszem, hogy te nem vagy kíváncsi, minden ember az, nem hiszem, hogy nem hiszed, sok olyan dolog létezik még a világon, amiről nem tudunk, mert túl tág ahhoz, hogy kijelenthessük, mindent megtapasztaltunk már.

2011. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az idő nem létezik, csak az ember elméjében. Csak változás van. A Világegyetem minden egyes pontján máshogy folyik le ez a változás, ami a gravitáció okozta görbület folyamodványa.
2011. szept. 27. 17:44
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem. A lényeged továbbra is átitatja, bármilyen behatás éri, azonnal visszazökkensz, bármilyen messze is jársz.
2011. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
NEM foglalják el a tested, biztonságban van!! A fizikai, és asztrál testet összekötő ezüstös lilás pulzáló fonál szerűség visszaránt a testedbe, amikor annak szüksége van rád...Mondjuk amikor hirtelen történik ez, elég kellemetlen tud lenni, de senki sem foglalhatja el!
2011. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ja. Simán beköltözhet. Sőt, le is feküdhet álmodban a húgoddal is.
2011. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer olvastam egy hírt, miszerint egy ukrán hapsi az anyja arcát késsel szabdalta, meg csak úgy harapdálta, és megette, miközben sikított ezerrel, de a szomszédok nem tettek semmit mert aszt hitték a tv. Aztán mégis kihívták a rendőröket, és a hapsit megtalálták a sarokban imádkozott tök pucéran, az anyja meg elvérzett. Valamitől a hapsi totál megőrült. Ettől a történettől fosok én is, mert lehet valami testelhagyásos mutatványt hajtott végre az ipse, és megszállta valami entitás.
2011. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ha már erről van szó, akkor elmondanátok, nekem egy olyan gyakorlatot, amivel biztosan sikerül asztrálisan utaznom?(fél éve próbálkozom sikertelenül:/)

U.I.:Semmi köze az alvajáráshoz ;)

És ahogy azt egy könyvben már sikerült elolvasnom, elvileg nem juthat semmilyen idegen asztráltest a fizikai testedbe, mert van egy "riasztó rendszered", ami ilyenkor bekapcsol, viszont nem tusom, hogy ez így van-e akkor is, ha egy barátoddal pl megbeszélitek, hogy kipróbáljátok, hogy átmentek a másik fizikai testébe...

2011. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kiskoromban mindig alvajáró voltam. Emlékszem arra,hogy egyszer apukámnál voltam egy hétvégén és este lefeküdtem aludni és amikor kinyitottam a szememet a konyhában találtam magam és a teafőzőt kapcsolgattam,elmentem a WC-re és aztán visszabújtam az ágyban utána hirtelen felébredtem és reggel volt már. Mikor apukám felkelt megkérdezte,hogy miért kapcsoltam be a teafőzőt én meg nem tudtam semmiről később ugrott be,hogy arra emlékszem,hogy lefekszek aludni és később már a konyhába találom magam. Sok más ilyen eset is volt,amikor alvajárva lesétáltam a tetőtérből a WC-re és vissza,ezt még anyukám mesélte nekem régebben,olyanokat is mesélt,hogy egyszer bementem a szobájába és a TV-t meg a villanyt kapcsolgattam.
2014. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!