Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen fázisban van jelenleg...

Milyen fázisban van jelenleg a Hold? Mikor lenne érdemes romboló jellegű varázslatot végrehajtani?

Figyelt kérdés
(Jó okom van rá.)
2011. szept. 29. 18:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Soha!


Olyan nincs, hogy jó okod van rá.

Ezt nincs jogod eldönteni, kinek mi "jár".

Másrészről, ha ilyet teszel, te magad sem vagy jobb ember, mint aki netán ártott neked és emiatt akarsz bosszút állni.

2011. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

ez tetzsik .;) engem is érdekelne de amit az első hozzászóló irt részben azis igaz sajnos :/

ne tőrödj másokkal inkább arra figyelj amit te csinálj magadba legyél biztos és ne törődj azokkal akik ellened vannak vagy ilyesmi..

remélem tudtam segíteni

2011. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

Ahhh... szoval Istennek hiszed magad, aki majd jol lesujt a bunosre.

Csak szalljon vissza mindenkire, aki rosszat akar csinalni a masiknak.

2011. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan oldal, ahol kérdést kell (lehet) feltenni, illetve arra válaszolni. Tehát VÁLASZOLNI és nem OFFolni az egyéni vélemények kifejtésével, amik nem érdekelnek. Ha nem tetszik a kérdés akkor állj tovább, senki sem kíváncsi az ide nem illő kommentekre. De valószínűleg egy-két embernek nehézséget fog okozni, hogy ezt felfogja.
2011. szept. 29. 21:48
 5/24 x) ***** válasza:
60%

Viszont van olyan is kedves kérdező hogy a válasz nem az amit a kérdező szeretne. Mondjuk mert normális ember nem másokban akar kárt tenni hanem önmagát egy komolyabb szintre emelni. Tehát azért, mert tudjuk nagyon jól hogy milyen veszélyei vannak ennek az átkozósdinak még nem offolunk, csak tanácsot adunk. Ha mindenki azt a választ adná amit te vársz akkor mi értelme lenne föltenni a kérdést?

Egyébként nyugodj meg, aki nem ért hozzá és nem tudja mit csinál soha de soha nem fog tudni romboló varázslatokat csinálni szóval egyébkánt is fölöslegesen próbálkoznál :)

2011. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

Nem felesleges csinálnia.


Az az erő melyet megkér, könnyen azonnal meg is leckéztetheti ahelyett, hogy segítene, így a saját kárán tanul.

2011. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 x) ***** válasza:
30%
Az is elképzelhető. :)
2011. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Itt nyomon követheted a hold fázisait: [link]


Romboló erejű varázslatot fogyóholdkor érdemes végezni.

2011. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Kedves x)!

Ha úgysem sikerülne, akkor szerinted mi szükség volt a tanácsaidra? Mert szerintem semmi.


Az okom erre az egész romboló jellegű varázslatra pedig egyszerű: a páromat megkörnyékezte egy könnyűvérű lányka, és bár a párom szeret, tudom, hogy férfiból van, valamint volt szerencsém a lányhoz is, sajnos nyomulós fajtából való. Csak el szerettem volna távolítani a barátom közeléből, de megátkozásról vagy arról, hogy a halálát kívánnám, szó sincs!


Az előző OFFolóknak csak annyit, hogy teljesen tisztában vagyok a Háromszoros Törvénnyel, de úgy érzem, ennyi kockázatot megér.


Köszönet a normális válaszért!

2011. szept. 30. 16:51
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csinálj a férjeddel egyetértésben egy szerelmi kötést :)
2011. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!