Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy azt álmodom...

Miért van az, hogy azt álmodom hogy hasba lőnek, és a lövés pillanatában egy hatalmas durranásra, és erős szúró-nyomó fájdalomra ijedek fel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Vmi pszichoszomatikus sz.r gondolom.

én volt h arra keltem, hogy sírok, ahogy álmoban is...az de szar volt..húú

2011. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én régebben (kollégista koromban) gyakran álmodtam azt, hogy kint vagyok a szabadban és belém csap a villám. Ilyenkor mindig felülve és ordítva ébredtem fel (szobatársaim nagy örömére) és tényleg úgy éreztem ,mint akit valami megrázott.
2011. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs valami készülődő vakbélgyulladás benned, vagy ilyesmi?
2011. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A durranás még szerintem az álom része. Valami gond lehetett a hasaddal (valami emésztési, nem akarom részletezni) és ehhez jött hasbalövés az álomban
2011. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Anyomika ***** válasza:
Fúú most olyan okos dolgoknak látszó izéket fogok írni. Nah akkor a fájdalom az egy inger amit a receptorok küldenek az agyba hogy tudassák veled hogy vmi xarban vagy. Nah álomban ugyebár az agyad dolgozik szal ha az agyad elhiszi hogy hasba lőnek akkor azt fogod érezni. Én álmodtam már arra hogy megrándul a lábam amikor elesek vagy vmi ilyen.
2011. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!