Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi ez a 2011.11.11? Milyen...

Mi ez a 2011.11.11? Milyen felemelkedés? Mit kell erről tudni?

Figyelt kérdés

2011. nov. 2. 08:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Érdekelhet...

Csak amikor elmondanám ez lenne a reakciód: "Ez de mekkora baromság"...Inkább nem fáradozom azon, hogy neked magyarázzak...

2011. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

:$ én hiszek ebben

már nem azért, de nem én írtam az előzőket

2011. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

"nem hisztek az igazságban.."

Mondta már nekem ezt Jehova Tanúja is. Szóval az igazság szubjektív.


Kérdésre válaszolva:

[link]

2011. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Küldtem neked privát űzit, kedves titkok őrzője. Megtisztelnél!
2011. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Hm, épp most tértem vissza a tegnap félbehagyotthoz, és benne válasz a kérdésre:

www.kryon.hu/2003.09.11.php

2011. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

""nem hisztek az igazságban.."

Mondta már nekem ezt Jehova Tanúja is. Szóval az igazság szubjektív. "

A jehovák:D

Azért a b*rom jehovákat (elnézést ha valakit megbántottam) ne keverjük már a spiritualitással / az ezotériával...

Azok a...inkább meg se szólalok:D


"Küldtem neked privát űzit, kedves titkok őrzője. Megtisztelnél!"

:) Mindjárt megy egy válasz...

Most így jött ki a mondat és pont...

2011. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Szerintem térjünk vissza erre a kérdésre 8 nap múlva.
2011. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
MEGJELENIK VÉGRE AZ ELDER SCROLLS V: SKYRIM!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Akkor jönnek ide ezek a reptoid baromságok...
2011. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

Kedves mindenki!


2011. 11. 11-én a Class fm a Monster Energy Fridge Fesztivál helyszínén rendez egy "programot" ahol egy embernek megváltoztatják az életét. Ha vki nem értené itt egy szöveg a facebook oldalukról:


Sebestyén Balázsék megváltoztatják valaki életét


2011. 11. 11-én új életet kezdhet egy szerencsés Class FM hallgató



Mágikus szám a 11-es, a nagy horderejű változásokkal hozzák összefüggésbe. Tudja ezt jól Sebestyén Balázs, Rákóczi Feri és Vadon Jani is, nem véletlenül időzítették legújabb meglepetésüket 2011. 11. hó 11-re, amikor segítségükkel gyökeresen megváltozik egy szerencsés hallgató élete.


Lakás 1111 napra, vadonatúj autó egy évre elegendő üzemanyaggal, biztosítás a lakásra és az autóra, egy félmilliót érő vásárlási utalvány egy elektronikai cég jóvoltából, és egy kétszemélyes két hetes egyiptomi utazás Hurghadaba. Ezekhez az álomnyereményekhez juttatják egy mázlista hallgatójukat a Class FM reggeli show-jának műsorvezetői. Mindehhez nem kell mást tenni, mint kilátogatni november 11-én a Műjégpályára, ahol a srácok a Monster Energy Fridge Fesztivál helyszínén állítják fel üvegstúdiójukat, hogy a víz, a föld és a levegő után a jeges terepet is meghódítsák.


„Annyi mindent kaptunk már hallgatóinktól az országjáró turnéink alatt, hogy a fiúkkal arra az elhatározásra jutottunk, illő volna meghálálni nekik. Bárki, aki 2011. november 11-én kijön a Műjégpályára, egy sorszámmal ellátott karszalagot kap, és ha szerencséje van, az ő számát sorsoljuk ki 11 óra 11 perckor. Ráadásul az első 111 látogató közül három ember egy-egy értékes gyémántot kap. Biztosan sok hölgy jön ki emiatt, hiszen ahogy már Marilyn Monroe is megénekelte, a gyémántok a nők legjobb barátai.” – mondta nevetve Rákóczi Feri.


„Örülök, hogy a leghallgatottabb rádióként ilyen óriási nyereményt tudunk valakinek odaajándékozni, akinek ráadásul még csak egy valóságshow-t sem kell végigküzdenie. A mágikus dátum miatt kicsit izgulunk, de jó buli lesz, már nagyon várjuk!” – tette hozzá mosolyogva a Morning Show műsorvezetője.


2011. november 11-e különleges dátum lesz, Balázs, Feri és Jani gondoskodnak róla. A mesés nyeremények mellett ugyanis aznap hosszabb műsoridőben ontják majd a poénokat. A fiúk reggel 6:00 és 11:30 között lesznek hallhatók. A helyszínen az X-Faktor sztárjai fokozzák a hangulatot.


2011. 11. 11. – új időszámítás kezdete…


Szerintem erre gondol. Am ez csak egy a sok közül

2011. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!