Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit írt Nektek 2011. júliusban...

Mit írt Nektek 2011. júliusban Patrick Guerin?

Figyelt kérdés

Nekem azt írja, aug. 11-től egy szerencses idoszakom jon, amiben szerencsejatekot kell jatsszak, amin 16 vagy 26 M Ft-ot nyerhetek, és ő meg tudja mondani a számokat ehhez, illetve fel tudja erositeni a nyeresi eselyeket.

Más is kap Patrick Guerintől leveleket? Milyen gyakran? Én kb. havonta.

Érdekelne, mennyire egyedi eset, hogy kielemez oldalakon keresztul, és amint írja, csak ritkán tesz ilyet. És a szöveget is egyeztetném másokkal. Közremukodeseteket köszönöm.


2011. júl. 19. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Az kicsoda?
2011. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Keress rá a neten, lehetett tőle ingyen dolgokat kerni levelben, és küldött is. Ha Neked nem irt, és nem tudsz valazsolni a kerdesemre, akkor legyszi ne irj ide, koszi.
2011. júl. 19. 15:09
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Te kérdezted: Más is kap Patrick Guerintől leveleket?

Akkor ez azt sejteti, h lehet igen és nem is a válasz. Na mindegy. :)

2011. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem én kérdeztem.

Megkértelek, hogy ne irj ide, ha nem tudsz valaszolni.

2011. júl. 19. 15:17
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

HEHE xD meg tudja mondani a számokat? :D

a szerencsejáték Zrt. biztos nem lenne boldog

picit utánaolvastam ennek a Patricknak, azt írják, hogy "egy nagy mágus vezetésével beletanult a fehér mágiába"

Fgadni mernék hogy fehér gandalf volt az

2011. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Ne haragudj kedves kérdező, de ezekben az "ingyen küldök neked levélben" kezdetű dolgokban ne higyj. Mind kamu. Anyám is nagy elkeseredésében írt egy hasonlónak, és pár levél után jött az, hogy ennyi meg ennyi pénzt fog nyerni, ha küldd neki pénzt. (valami apró összeg volt a nyereményhez képest)Akkor mi a gyerekei írtunk neki egy kedves levelet hogy elmehet az ....-ba persze anyám is rájött, hogy ez hülyeség:) most komolyan... te hiszel az ilyenekben????

Mindenki a saját életének a kovácsa!!!

2011. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
semmit sem írt
2011. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"az ír erre az oldalra akinek kedve van."


Az ir ide, aki tud segiteni a valaszaval. Mindeski mast kizarnak az oldal szabalyzata szerint, erre valok az ertekelogombok.

2011. júl. 21. 21:21
 9/16 A kérdező kommentje:

"most komolyan... te hiszel az ilyenekben???? "


És egy statisztikai felmerest vegzek arrol, hogy kinek mit irt juliusban. Tehat kizarolag 2011. júliusi levelek tartalma erdekel. Koszi.

2011. júl. 21. 21:24
 10/16 A kérdező kommentje:

"És" helyett "én" az előző kommentemben.:)


És nalam 20-30 evvel fiatalabb gyerekektol kulonosen nem kérek lenyomizasos hozzaszolast.

Azt hiszem, magázva fogom ujraindiotani a temat felreertesek elkerulese vegett.

2011. júl. 21. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!