Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi az az indigó?

Mi az az indigó?

Figyelt kérdés
mindenki magyaráz az indigókrol de miaz??
2011. nov. 2. 22:16
1 2
 11/20 anonim válasza:

Jaj itt tényleg ir mindenki mindet.

Egyes ezoterikus körök indigó gyerekeknek nevezik azokat a gyerekeket, akiknek különleges pszichikai és spirituális képességeket tulajdonítanak.

2011. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az utolsó írta.
2011. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
fejlett entitás, valahol a zseni ember és a Reptoid között van.
2011. nov. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Indigó gyerekek??? Hupikék törpök b@szod...
2011. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
OFF: Ütős név kell? Tenisz.
2011. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Azok az indigó gyerekek, akikről a barom szülője nem akarja elfogadni hogy viselkedészavaros és azt mondja rá hogy különleges, közben meg szociopata
2011. nov. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
51%
egy A4-es kék vagy zöld lap, amit ha két papír közzé teszel és a felsőre írsz, akkor az alsőn megjelenik a szöveg olyan színnel, amilyen az indigó.
2011. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#16-nál a pont :)
2011. nov. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
48%

Az indigók nem debilek, mint amilyennek itt megpróbáljátok beállítani őket. Nem egyfajta különleges kis Neók a Mátrixból... Nem azok az indigók, akik erőszakosak, és feleselnek... Az a baj, hogy minden viselkedési problémás gyereket VALÓBAN a szülő próbál ebbe a skatulyába belekényszeríteni, hogy eltusolhassa azt, mennyire nem kellett volna gyereket szülnie, ha nem is figyel rá...

Igen, én is lázadó természetű vagyok, megkérdőjelezem a tekintélyt, soha semmit nem fogadtam el, ami nem tetszett és nem érdekelt, kivel kell szembe mennem... Ennek ellenére kitűnő tanuló voltam, mert tudtam akkor is, hogy az eszemmel fogom tudni megvalósítani mindazt, amit meg kell tennem... Imádom a természetet, az állatokat, néha már szinte "hallom" mások gondolatait is, elképesztő megérzéseim vannak. És elképesztően rossz érzés azt látni itt, hogy emberek mennyire nem tisztelik egymást, csak mert máshogy gondolkodnak, mint ők...

Egy kis segítség:


"Milyenek az indigógyerekek?


Egyfajta belső céllal, felsőbbségtudattal rendelkeznek - úgy érzik, igazán megérdemlik, hogy itt élhetnek. Ennek megfelelő bánásmódot várnak el környezetüktől, és döbbenettel tekintenek azokra, akik nem így gondolják. Az önbizalmukkal tehát nincs probléma.

Nyíltak és őszinték, nem tűrik a megalkuvást és az igazságtalanságot. Ez ellen gyakran lázadnak, és kimeríti őket, ha a felnőttekkel szembeni harcban nem partnerként kezelik őket. A kisiskolás indigók éppen ezért sokat szenvednek a hagyományos nevelési elvek miatt. Nem tűrik a retorziókat és a felülről jövő megoldásokat. Nem hajlandók elfogadni, hogy "nem szabad", ha nem tudják a miértjét. Ha azonban logikus magyarázatot kapnak, meggyőzhetők. Amint elveszítik a nevelőjükbe vetett bizalmukat, figyelemhiányossá, hiperaktívvá, agresszívvé válhatnak. A büntetésre elzárkózással, megvetéssel reagálnak."

2011. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Édes Istenem! Ennyi hülyét...!
2013. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!