Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha még nem végeztem el a...

Ha még nem végeztem el a beavatási rituálét Enkinek, addig nem részesülök támogatásban a Démonok részéről?

Figyelt kérdés
Tehát, ha hű Spirituális Sátánista vagyok, de még nem avatott, akkor nem idézhetek démont, és nem léphetek velük kapcsolatba?
2011. nov. 8. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Javíts ki, ha tévednék, de a sátánisták nem Luciferben hisznek, minthogy számukra ő a racionalitás, és az értelem megtestesítője? A neve is fényhozót jelent szó szerint Nem néztem volna ki belőlük, hogy ilyen baromságokban hisznek. Azért óvakodj a szenteltvíztől meg a templomoktól.
2011. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sátán, Lucifer, Éa, Enki... ugyanarról beszélünk.
2011. nov. 8. 16:03
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Gyk-s tapasztalatom szerint 13-15 éves gyerekek „hit hű” sátánisták, akik akarnak maguknak valami démoncsicskát. Gondolom van, akinek ki kell próbálnia, hogy rájöjjön, hogy nem léteznek.
2011. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 x) ***** válasza:
90%

Nagyon tetszik nekem amikor itt próbáltok meg tanácsot kérni mert nem sikerül démont idézni.. xD már hogy a bánatba tudna egy egyszerű ember megidézni egy démont? El tudom képzelni ezt a naagy "hű" sátánistaságot. Attól hogy feketében jársz és úgy nézel ki mint egy halálmadár meg sikertelen, de sikeresnek képzelt szeánszokat csinálsz még nem vagy sátánista. Szerintem fogalmad sincs arról hogy mit jelent a sátánizmus. De sebaj, majd kinövöd.

Válasz: még az avatott sátánisták sem tudnak démont idézni. Ha tudnának már rég világvége lenne. Egy démon nem játék, nem az a dolog amit bárki csicskáztathat.

2011. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Érdekelne kedves utolsó kommentelő, hogy szerinted mi a Sátánizmus?
2011. nov. 8. 16:42
 6/16 x) ***** válasza:
100%

Fogalmam sincsen, mert nem vagyok sátánista. De azt tudom, hogy hány ezer ember van Magyarországon is aki "hithű" sátánistának vallja magát de csak annyit csinál hogy beül romos épületekbe a többi "szakavatott" sátánistával drogozni, meg utálja az életet.

És persze, bemásolhatnék gyönyörű szívhez szóló cikkeket meg meghatározásokat a sátánizmusról, de netről vett akárki által írt cikkekből meg videókból nem fogom megérteni mi a sátánizmus, és te sem fogod.

2011. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nos... meg kell hogy jegyezzem, nem csak a varjúkinézetű, drogos, depressziós emberek lehetnek sátánisták. :)

Aztán... hogy mondasz te véleményt a külsőmről, ha még nem is láttál?


"még az avatott sátánisták sem tudnak démont idézni. Ha tudnának már rég világvége lenne. Egy démon nem játék, nem az a dolog amit bárki csicskáztathat."


Honnan a francból tudod, hogy mi a démon, hogy milyen egy démon? Honnan tudod, hogy csicskáztatni szeretném? (Eszem ágában sincs! Egy felsőbb hatalmat nem lehet csicskáztatni!) Vagy neked mégis bejönnek azok a sztereotípiák, mikszerint a démonok gonoszak, és pusztítani jönnek a földre?

Nem vagy sátánista hmm? Ha meg ateista, esetleg keresztény vagy, akkor minek írsz választ a kérdésemre. Nem egy olyan hitetlen kommentjére vagyok kíváncsi aki csak mocskolódni tud, rajtam, és a vallásomon!

Ha meg az értelmetlen magyarázataiddal akarsz téríteni, akkor nagyon rossz helyen kopogtatsz.


Hozzátenném, vannak olyan a 13-17 évesek, akik feketében járnak, romos épületekbe mennek drogozni, de közűlük sem mind Sátánista, sőt a legtöbben hamis úton járnak.

2011. nov. 8. 17:16
 8/16 x) ***** válasza:
67%
Nos azokból amiket felsoroltál egy sem igaz rám. Bár való igaz hogy 8 éven keresztül próbálták belém tukmálni a kereszténységet. De nem is lényeges hogy és milyen vagyok. Egyszerűen nem tetszik ha valaki lenézi az ezotériát, ha azt hiszi bárki tud szellemet meg démont idézni. Azt, hogy mi a démon pontosan senki sem tudhatja, az sem biztos hogy léteznek. Hogy általánosságban mi is a démon? A démon alapvetően nem egy lény. Nem egy bizonyos természetfeletti lényt hívnak démonnak, hanem a sötét nagyurakat, parancsolókat, akik bármennyire is hiszed hogy jótékony, segítőkész lelkek, valójában gonoszak.
2011. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
A lényeg a lényeg: Enki nem egyenlő a sátánnal.
2011. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Neménvagyokaz ***** válasza:
47%

Szerintem el kell végezni, különben semmi értelme nem lenne akkor a szertartásnak. A JoS oldalán leírja, hogy mi lesz ha elkötelezed, gondolom ha nem kötöd meg a szerződést akkor nem részesülsz a leírt javakban. Amúgy nem nagy cucc megcsinálni a szertartást, csak arra kell figyelni, hogy ne gyújts fel semmit:D.


Kedves x)!

Kiváló példa vagy arra, hogy az átlagember, hogy látja a sátánistákat. Pont ezért nem érdekel más emberek véleménye(bizonyos téren). A Démonidézés nem azt jelenti, hogy felb@szok egy pentagrammot és egy pokolbéli lángoló pacák a csettintésemre ugrik. A sátánisták segítséget kérnek a Démonoktól, és csak akkor ha maguk már nem tudják megoldani a problémát.

2011. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!