Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Visszaakarom fordítani az...

Visszaakarom fordítani az idő! Ha eladom a a lelkem az ördögnek sikerül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 12:49
1 2
 1/16 kris.king ***** válasza:
100%
TROLL!
2011. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 zeronibble ***** válasza:
Kellemes anyagcserét kívánok! Visszafordított időben kanalanként pakolnád a levest a szádból a tányérba, hogy a vécéről már ne is beszéljünk!
2011. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne játssz az idővel. Én is játszottam, de minden rosszabb lett.
2011. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Quintus válasza:

"Ne akarj változtatni a múltadon mert a hibáidból tanulsz. "

Hidd el, akármilyen rossz dolog miatt akarod visszafordítani az időt, annál rosszabb dolog fog történni utána.


Ui: Látszik a kérdésen, hogy a kérdező ezt nem gondolja komolyan, de ha bárki másnak ilyen jut az eszébe, az már tudja mire számíthat.

2011. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Milyen ördögnek adod el a lelked?

A Sátánnak kell eladni, mert a főnök.

Egyébként is, ha Sátánista leszel, tehát megcsinálod a beavatási szertartást, akkor spirituálisan kell fejlődnöd. Az időt visszafordítani nem tudod, viszont hogyha olyan spirituális szinten leszel, akkor képes leszel bármire, bárkit befolyásolni. De persze csak a legnagyobbak rendelkeznek ilyen képességgel, és jutnak el a legmagasabb szintre.

2011. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem mivel az időben visszafelé haladva a szerződésetek semmisé válna, úgy pedig az "ördög" nem nyer semmit az üzleten.
2011. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ferry123 ***** válasza:

én sátánista vagyok és megmondom nem jó ha szórakozól az idő nem fog vissza menni de a lelked már nem a tiéd

hidd el születésem óta vagyok sátánista de még nem volt olyan amikor csalóttam volna de a sátán nem tekeri vissza az időt de így nem kel tartanod semmitől mert a főnük oldalán vagy

2011. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ferry123 ***** válasza:
ha pedig vissza megy az idő akkor a szerződés ugyan úgy köttöt marad
2011. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az időt nem lehet visszafordítani. Ami megtörtént és nem volt sikeres vagy bűn volt azt vagy felejtsd el vagy bánd meg önmagadba és fogadd meg holnaptól okosabban cselekszel.


Ördögnek eladni a lelkedet? Ahhoz először meg kell teremtened az ördögöt, mert amit a vallások kitaláltak az nem létezik. Szóval? Nincs kinek felkínálni a lelkedet az életed a lelked sorsa a saját kezedben van élj okosan és minden jobb lesz ennyi a titok

2011. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A lelked szart sem ér. Kinek kéne?
2011. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!