Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet mágiát alkalmazni...

Hogyan lehet mágiát alkalmazni a másik felett?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kérdést, amiben azt kérdezik, hogy lehet-e, hogy mágiát alkalmaz felettük a lány. Azt hogyan tudja megcsinálni? És bárki meg tudja csinálni, ha meg lehet?
2011. nov. 10. 17:05
 1/6 Reptoid UFO kutató ***** válasza:

Egyszerűen, csak Reptoidnak kell lenni !


Ki kell tisztítani magadból a afluort, mert elmeszesíti a 3.szemedet és nem fogsz érzékelni dolgokat. Sok multivitamin kell ehhez.

2011. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az embereknél nincs olyan, hogy bárki.
2011. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tényleg nincs olyan, hogy bárki. Erre születni kell. vagy legalábbis egy halvány kis valaminek kell lennie benned, hogy te egyáltalán tanítható legyél az ilyen dolgokra. ez bizony így megmagyarázhatatlan...
2011. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ferry123 ***** válasza:

Mágiát alkalmazni egyszerű mondjuk én sátánista vagyok, de mindenki tanítható és bárki megtudja csinálni, ha te szeretnél megtanulni mondjuk itt nem magyarázható el mert hosszú én tudok segíteni csak írd meg mit szeretnél: csf95@citromail.hu

Visszont ehhez szövetség kel valamivel a lány is ezt alkalmaza.

2011. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igazából bárki elsajátíthatja a mágia gyakorlását. PLAY WORLD OF WARCRAFT!
2011. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a fényangyalok vigyázzanak rád. olyan tűzzel játszol ami több életre a sötétségbe húzhat.
2015. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!