Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy mágiát...

Lehetséges, hogy mágiát alkalmaz a lány felettünk?

Figyelt kérdés

A kérdés nem kamu! (sajnos, bár az lenne!)

Ismerek egy átlagos kinézetű, egyáltalán nem bombázó, de még csak nem is kiemelkedő intelligenciájú lányt, aki az agyára megy a fiú ismerőseinek(köztük néha nekem is!), mégse fordul el tőle egyikünk sem, olyan, mintha valami rejtélyes, titokzatos erő arra kényszerítene, hogy tartsam vele a kapcsolatot(nem szerelmi, hanem baráti kapcsolatról van szó!), valószínűleg a többi fiú is ezért nem hagyja el! Mi lehet ennek az oka, talán esetleg valami mágikus hatalma lehet, amivel magához ragasztja az ismerőseit? Normális válaszokat kérek, szkeptikusok kíméljenek, ha lehet!



2011. nov. 10. 16:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
hol itt a mágia?
2011. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
hát én ebben nem látok nagy hokuszpókot.... ha az agyadra megy, és mégis barátkozol vele, az a te döntésed, nem a mágikus erőké.. pff...
2011. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

nos én sem hiszek ezekben a dolgokban...

DE!Egyszer velem is történt hasonló eset,volt egy lány aki szerelmes volt belém és én sajnos rájöttem hogy ezt nem tudom neki viszonozni...és így elhagytam!

Utána velem is fura történtek és nekem is mágia jutott eszembe csak úgy magától és nekem egyszer azt mondta valaki aki ért az ilyen dolgokhoz hogy akinek ez megfordul a fejében úgy hogy nem foglalkozott ilyen mágia és hasonló témákkal azon valószínűleg rontás van...

Nekem azt javasolták hogy az összes létező dolgot ami hozzá köt azt dobjam ki sőt akár égessem el...meg tettem utána még sokáig fura dolgok történtek velem.Úgy gondolom hogy akkor ő is valami ilyesmit követett el ellenem.Én sem hittem benne akkor és a mai napig kételkedem de ami történt velem rossz dolog mindig ő jutott eszembe..ahogy neked is hogy biztos ő miatta van...szerintem lehet benne valami amit mondasz..

2011. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Amióta vele barátkozom, egyik csajnak sem jövök be, és szinte csak ő van az életemben! Pedig előtte azért jobban bejöttem a lányoknak! Félelmetes... :(
2011. nov. 10. 16:22
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet benne valami..:s..menj el és ved le a rontást szerintem..de ne úgy mint a híradóban hogy 3 milliót adtak a rontás levételéhez és a "jósnő" vagy mi (nem tudom hogy van-e erre a rontáslevevőre ás kifejezés) azt mondta hogy el kell égetni az üstben aztán mikor elkezdett égni leterítette egy törülközővel és elszaladt..:s..-.-"..:)..
2011. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem mi a horoszkópja a lánynak?

Amúgy valamiért a hatása alá kerültél és szerintem uralkodik rajtad amitől nem tudsz szabadulni...vajon miért?Mit érzel egyáltalán ő iránta és ő mit érezhet irántad?

2011. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
úgy értem milyen jegyben született...ez a lány egy skorpió volt...akiről én beszéltem az előbb és azok köztudottan vonzódnak az ilyen dolgokhoz..
2011. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"megkérdezhetem mi a horoszkópja a lánynak?"


Mérleg

2011. nov. 10. 16:27
 9/22 A kérdező kommentje:
Én skorpió
2011. nov. 10. 16:27
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

pedig a mérlegek nem olyanok...ellentétben a skorpiókkal akik szeretnek ilyen játszmákat űzni és vonzódnak az ilyen dolgokhoz...

annak ellenére nincs kizárva persze.vagy csak egyszerűen megbabonázott téged és talán tudat alatt szerelmes vagy csak nem mered bevallani magadnak..plusz az sem véletlen hogy nem tudsz tőle szabadulni....vajon miért??

2011. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!