Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismerősöm alkarján fura jelek...

Ismerősöm alkarján fura jelek jelentek meg. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
pár éve egy barátnöm panaszkoott h nagyon érdekeset álmodott,mintha elvitték volna.reggel mikor felkelt érdekes jelek jelentek meg az alakrján 7 vagy 8 már nem emléxem pontosan egymás alatt...és én is láttam 2 nap után halványodott majd az 5.napra teljesen eltűnt.mi lehett ez? a jeleknek semmi jelentőségük nemvolt ránézésre.mondjuk a lány s fura.a nézése a természete mindene de akkor ő rajta is láttam h megijedt.
2011. nov. 21. 20:34
1 2
 1/12 anonim válasza:

Pontosan hogy néztek ki a jelek?

Mellesleg lehetséges, hogy valaki annyira bebeszéli magának az ilyeneket, hogy akár sérülések is megjelenhetnek rajta. Bár ez elég ritka, de nem lehetetlen.

2011. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
felrajzolta magának vmi fura szinü ceruzávaval vagy tollal, és napokig nem fürdött aztán a végére valahogy csaklehalványult
2011. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, öt nap alatt eszetekbe jutott, hogy lefényképezzétek. Mutasd meg a képet!
2011. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hmm...én auzt ámodtam nemrég,hogy egy varánusz leharapta az ujjam..( viccen kivül!) és arra keltem,hogy nagyon fájt az ujjam és szorítottam..valószínűleg az álma kihatott a mozgására és összekarmolta magát
2011. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Légyszi kiméljetek a fxxxságtól...

Komoylan mondom,15éves voltam nehragudj nemvolt fényképezőm se meg fényképes tleom sem,és nem halucináltam.Semmiféle filctollrol nemvolt zo,a saját szememmel láttam.Ő tánctanárom volt egyébként,rá 3 honapra abbamaradtak az edzések azota nem találkoztunk személyen de él nem kell pánikolni :) mert beszéltünk.

a jelek egyébként azokra a jelekre hasonlitottak amik a piramiskba szoktak lenni,ilyen fáraos stilusu...de még annak sem mondanám igazán de érdekes volt.

2011. nov. 21. 22:20
 6/12 Tom Benko ***** válasza:
Semmi. Valószínűleg össszekarmolta magát.
2011. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

nem tudom nekem egyszer anyám kezén jelentek meg számok egyik napról a másikra (akkor volt a válása, úgyhogy lelkileg elégé ki volt lehet attól...), de van személyes tapasztalatom, de nem épp hasonló, nem rég volt hogy egy unalmasabb előadáson ültem, és a bal tenyeremen szinte kiégett (teljesen bevörösödött) az az előtt ott nem lévő gazdagság vonal (ezt a nevet az nap néztem le netről ilyen tenyér jóslásos oldalról)

Te meg a hieroglifákra gondolsz, biztos van neten valami hieroglifa "szótár" nézettek utána!

2011. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És nem játszottátok meg lottón édesanyád számait?
2011. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
ez olyan hülyeség hogy már nekem fáj.... ha tánctanár akkor gondolom nem örökké kabátban van és látták mások is mivel ennyiért nemhiszem, hogy bezárkózna napokig
2011. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó hagyjuk,figyelj azt hittem h olyanok járnak ide akik értenek hozzá és nem csak szkeptikusok.NEéppen esik jo h csak a lehurrogás megy.Szánalom.AKi irt h nézzem meg a neten a jelek jenetését annak köszönönm.A többinekmeg inkáb nem mondanék semmit.
2011. nov. 22. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!