Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három éve próbálkozunk, de...

Három éve próbálkozunk, de nem tudok teherbe esni, nincs velünk semmi baj. Több ismerősöm ajánlott egy fehér mágust, mert nekik Ő segített teherbe esni. Pedig volt aki nem is lehetett volna terhes. Szerintetek bízzak meg egy mágusban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Már biztos sokan mondták, de az igazság tényleg az, hogy nem kell rágörcsölni! Akkor jön, amikor nem is számítasz rá!
2011. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel "ne görcsölj rá" dumával az a baj hogy amikor ezt tanácsolják az embernek akkormeg azon görcsö hogy ne görcsöljön rá. Ismerek olyat aki elmondta naonta 50-szer fűnek fának hogy ő nem görcdsöl rá ő már nem is gondol a gyerektémára...na persze :)


Nem tudom mi a jó, én "rágörcsöltem" elejétől fogva, első negatív tesztemnél is sírtam mint a záporeső, de 4. hónapban terhes lettem. A teherbeesés biológia, ha bejut a spermium, bejut, ha nem akkor nem. Ha megtermékenyíti a petesejtet akkor megteszi, ha nem akkor nem, mindenesetre kitartást kívánok, ha úgy érzed könnyebb lenne a lalkednek ha mindent megtennél, oké, de nem tudhatja az ismerősöd hogy enélkül a mágus nélkül is nem esett volna teherbe esetleg......

2011. jan. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi "csak" másfél évig próbálkoztunk, és tényleg akkor jött össze, amikor nem görcsöltem rá.

Ismerősömék 6 évig vártak a csodára, szintén semmi gond nem volt náluk, csupán nagyon akarták. Amint a lány megnyugodott és elkezdett mással foglalkozni, összejött a baba. Úgyhogy ez nem csak olyan duma...

Valamelyik nap volt egy doki a TV-ben, és mondta, hogy 70%-ban egészségügyi, 30%-ban lelki okok állnak a sikertelen babaprojekt hátterében.

Mivel a kérdezőnél szerencsére az egészséggel nincs gond, így marad a lelki ok.

2011. jan. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél máshogy van. Van példa erre is meg arra is, nem lehet általánosítani. Sőt, még olyat is ismerek aki végiggöcsölte minden egyes próbálkozást de a teszt másnapján (meg azóta is) érdekes módon már úgy emlékszik vissza hogy ő ugyan nem görcsölt, PONT akkor nem görcsöt és PONT akkor összejött.....
2011. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!