Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan, akinek sikerült...

Van itt olyan, akinek sikerült a szerelmi kötés, és a mai napig együtt van a "célszeméllyel"?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy tudott a módszer titokban maradni, hogy nem jött rá a párod, hogy turpisság van a dologban? Csak olyanok válaszát várom, akiknek tényleg sikerült! Érdekel, hogy működhet e ilyesmi, az is érdekel, hogy mi volt az első jele a sikernek?

2011. nov. 26. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
tudod, egy normális párkapcsolat anélkül is működik
2011. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ismertem egy nőt,aki szerelmi varázst használt. A férfi véletlenül megtudta, és azonnal otthagyta a nőt. Azt mondta,hogy aki ilyen babonaságokban hisz,azzal nem akar semmilyen kapcsolatot.
2011. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
74%

szerintem nem kellene ilyenekkel próbálkoznod, mindig visszaüt!!! Olyan nincs, hogy nem! Valamit valamiért és nem te választod meg a "valamiértet"!

És igen egy párkapcsolatnak e nélkül kell működnie, ha még is ilyeneken gondolkozol, akkor bocs de bolond vagy!

2011. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

gondolj bele, még ha sikerül is...milyen szörnyű érzés, hogy életed szerelme csak azért van veled, mert te megbabonáztad és nem azért, mert önmagadért és magától szeret... ráadásul, ha szeretsz valakit, nem veszed el tőle a szabad akaratot...ez lenne a leggusztustalanabb önzés, nem szerelem


egyébként láttam egy filmet vagy valamit a tv-ben, amiben valaki így érte el, hogy szerelmes legyen a másik... a vége az lett, hogy a varázslattól szerelmes fél már túl sok volt, szinte megfojtotta vele az illetőt, már menekült volna tőle, de nem tudta feloldani a kötést...valami halál lett a vége

2011. nov. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

tényleg titokban kell maradnia a varázslatnak, mertmiden pasi csípőből is kiröhögi az ilyen nőket.


Egyébként a a hatos villamos leszállásjelző gombját nyomva mormolod, hogy


"ingyem bingyem törött fazék szép vagy Kálmán,

boszorka zsírja csöpögjön forrón torkán,

krumpli hopp hopp labda gombócfagyi,

Szeress belém mostan varázslatra Sanyi!"


Kövérség/rusnyaság/ostobaság ellen nem hatosvillamos jelzőgombja kell, hanem belenyugvás.

2011. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer akartam egy ilyen kötést csináltatni, de a banya kivetette a kártyáit és nem javasolta, azt mondta, hogy szerinte csak a szerelembe vagyok szerelmes és nem sokára jön az igazi, kár lenne egy kötéssel elrontani ezt az egészet. Igaza lett: 4 hónap múlva már boldog párkapcsolatban éltem, ami ma is tart. Gondolkoztam kötésen, de végül a kártyát se vetettük ki, nem akarom tudni a jövőt, mert olyan szép a jelen.
2011. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egyik ismerősömre raktak ilyen kötést, de a jósnéni szerint valamit rosszul csinált az illető ezért nem együtt maradtak hanem szétmentek, ő csak utólag tudta meg érdekesség képpen. Szerintem is amit nem a természet ad az nem az enyém.
2011. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Én. Úgy tudott titokban maradni, hogy nem mondtam el...ilyen egyszerű ;) Az első és egyben utolsó jele az volt, hogy visszajött hozzám, azóta is együtt vagyunk.
2012. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írd le priviben légyszíves, hogy kell!Köszönöm.
2012. márc. 29. 16:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is megcsináltam.

Miután szakítottunk nagyon magam alatt voltam, nem ért hirtelen, csak az mikor már más nő is képbe jött.. bármit megtettem volna érte, hogy visszakapjam.. Nem vagyok nagy asztro szakértő, de valamilyen úton-módon olvasgattam a horoszkópokat és a fórumokat, és valahogy rátaláltam a szerelmi kötést végző jósokra. Felvettem többel is a kapcsoaltot, egyikük nagyon barátságosan kezelt és segített, 3 héten keresztül mellettem állt, utána pedig visszajött hozzám a párom. Nem tudom tényleg miatta sikerült vagy mert nagyon akartam, esetleg mert a párom rájött, hogy nem is volt olyan rossz velem.. :D

Nem bántam meg, de nem ment zökkenőmentesen az első újrakezdett év, többször elgondolkodtam, hogy miért is akartam ezt, ezt akartam-e igazából.. aztán újra összeszoktunk és most minden OK. :)

Nem bántam meg, de nem is fogom neki soha elmondani, ezt ő nem értené :D

2012. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!