Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányság? Szerelmi...

Boszorkányság? Szerelmi kötés? Nem fog visszaütni?

Figyelt kérdés

Annyi mindent olvasni... Az általam ismert könyvben tiltják a kötéseket, a szabad akarat korlátozását. Ez visszaüt;

[link]

De rengeteg helyen ajánlják a szerelmi kötéseket, stb. Mit gondoltok, szabad ilyet csinálni? Azzal is ártunk másoknak, nem?


2011. szept. 7. 18:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%
csinálj amit akarsz ugyse üt visza szerelmi kötést ne csinálj egyedül mer nálam az a legnagyobb szemétség.
2011. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
42%
Vigyázz mert ha rosszul csinálod a fiú majd megpofoz téged f*sszal.
2011. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem akarok csinálni!!! Pont ez a bosszantó a számomra, h mennyien akarnak ilyesmit csinálni...! Szerintem ezzel csak ártani lehet!

A véleményekre vagyok kíváncsi, h hogyan juthat ilyen bárkinek is az eszébe és miért?!

2011. szept. 7. 18:53
 4/28 anonim ***** válasza:
57%
Ez szemét dolog lenne, meg amúgy is fekete mágia és visszaüt.
2011. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
hát én ha képes lennék 1-2 re akk is csak boszubol de csak olyanon aki nagyon megérdemli szerelmit is csak azért mer most vegyünk egy példát:ha csaj vagy srácot ér x alatt ha pasi lányt x alatt na szal:van egy x szerelmes vagy bele nagyon de ö mást szeret de te télleg kb.otul szereted de neki nem kellesz, te ezt megcsinálnád azt legalább ezzel boldog lennél.
2011. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Neménvagyokaz ***** válasza:
31%

Azt, hogy a mágia visszaüt a keresztények találták ki, hogy elrettentsék az embereket a mágia használatától, mert így az emberek okosabbak lennének és nem lehetne őket befolyásolni.

A szerelmi kötésekről nem sok semmit tudok, de szerintem egy elég nagy szemétség.

2011. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, vki megköt vkit, vagy akár rontást küld rá. Bármit megtehet büntetlenül? Akkor hol az egyensúly?


Én inkább abban hiszek;

"Bármit megtehetsz, amíg nem ártasz másoknak."

2011. szept. 7. 19:18
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nincs szerelmi kötés,meg hasonló sem,én már átkoztam el valakit,de semmi.Pedig nagy szükségem lett volna rá,hogy bűnhődjék.
2011. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Tom Benko ***** válasza:
49%
Nem fog visszaütni, mert ilyen nincs.
2011. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem jó ilyet csinálni, mert megsérti a személyiségi jogokat. Nem jó szegény palinak, ha nem magától van beleesve az emberbe.
2011. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!