Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy fekete mágiával rendelkező...

Egy fekete mágiával rendelkező ember meg tudja magát átkozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, honnan jött a kérdés, csak kíváncsi voltam. Szeretném elkerülni az olyan kommenteket, amiben ezt a kérdést kiröhögik, mert én nem azt kérdeztem, mi a véleményetek a kérdésről.
2011. dec. 25. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Simán.

A legegyszerűbb, ha valaki mást próbál megátkozni, úgyis visszaszáll rá. De saját magát is meg tudja átkozni szándékosan is.

2011. dec. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És akarat, harag nélkül lehet átkozni?
2011. dec. 25. 00:54
 3/15 anonim ***** válasza:

hmm..nehezen, de meg lehet oldani. és véletlenül is lehet igen. de nem kell ahhoz a feketemásiához érteni.

pl, ha nénike sokat görcsöl azon, h neki majd biztos fájni fognak az izületei, akkor az agya folyton azt a jelet küldi a testének h "fájjanak az izületeim"..ami eredményezheti a betegséget. pozitívan kell gondolkodni magadról, és akkor elkerülheted.

amúgy ha direktbe átkozni akarod magad, az nehezebb lesz, mert van a szervezetednek egy védekező mechanizmusa, ami valamilyen szinten gátolja a direkt "átkot"

2011. dec. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Elég gyakori, ha nincsenek képességeid, csak a szavakra és a gondolat erejére hagyatkozol, hogy az átok előbb talál meg téged, mint a megátkozni kívánt személyt. Először fel kell állítanod egy képzeleti pajzsot, ami még a jártasabb embereknek is eltart egy kis ideig. Utána jöhet az átok. Ja, és nem véletlenül használják a "más" emberek a latin nyelvet, nem puszta viccből, hanem mert az nem annyira személyes, nem tudod annyira átélni, így kevesebb az esélye, hogy az átok visszaszáll.


Tudom, leírtad: ez az egész ötlet csak hirtelen jött, de mindennek van oka, ezért írom a következőket le. Ha valakit meg akarsz átkozni, csupán hirtelen haragból, akkor gondolkozz el nagyon rajta, biztosan akarod-e. Én még tizenéves koromban átkoztam meg az egyik barátnőmet, pusztán bosszúvágyból, ma romokban az élete, szívbaja van, a barátja csalja, semmi nem sikerül neki, ráadásul közeli ismerősök lettünk, így nekem önti ki a lelkét általában. Nem is kell mondanom, mekkora teher ez az ember számára.

2011. dec. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó voltam:

Most olvastam el rendesen a kérdést. "Egy fekete mágiával rendelkező ember..." Nincs "fekete" és "fehér" mágia. Csak maga a mágia létezik, és általad dől el, hogy a fegyver a kezedben jó lesz vagy éppen rossz.

2011. dec. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen nagyon könnyen előfordulhat
2011. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 homo ludensz ***** válasza:
Pontosan,aki birtokában van némi képességnek és elég intelligens is az csínján bánik efféle tevékenységgel bárki irányába. Önmagát meg minek átkozná? A mágus a saját védelmét igyekszik kiépíteni nem önmaga ellen fordul.
2011. dec. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen.
2011. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem akarok senkit megátkozni, csak régebben tettem.
2011. dec. 25. 17:14
 10/15 anonim ***** válasza:

# 5/9 tegnap 05:33

ment a zöldkéz :)

2011. dec. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!