Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy fekete mágiával rendelkező...

Egy fekete mágiával rendelkező ember meg tudja magát átkozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, honnan jött a kérdés, csak kíváncsi voltam. Szeretném elkerülni az olyan kommenteket, amiben ezt a kérdést kiröhögik, mert én nem azt kérdeztem, mi a véleményetek a kérdésről.
2011. dec. 25. 00:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az átkok mindig oda vissza élnek ha démont használsz átoknál akkor nem hat réd de ez már sátánízmus 3. szintje! Ha van egyébb kérdésed írj a "vampir@vampirmail.co.cc" Nem ide való téma!
2011. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 User 4574 ***** válasza:
Szinte csak azt csinálja, mert a feketemágián kívül a 99% ereje a védekezésre megy el, amikor ezek a beteg cuccok visszaszállnak rá.
2011. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen,ha egy 80as Warrior benyomja rá a Spell Reflection-t

és pont akkor kasztolja el az átkát.

2012. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Természeteses igen! De én csak helyesbíteni szeretnék. Nincs olyan h fekete mágia! CSAK AZ EGYETLEN ÉS EGY EGYETEMES MÁGIA LÉTEZIK! Viszont már nyugodtan különbséget tehetünk fekete vagy fehér mágus között. Ok? Csak lécci ezt tartsd szem előtt.
2012. febr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nagyon sok ember saját magát nem tudatosan, de folyamatosan megátkozza. Bárki meg tudja tenni.

Ilyeneket mond:

mindjárt szétvet az ideg

majdnem megállt a szívem

megüt a guta

idegbajt kapok tőle

felment bennem a pumpa

a szívbajt hozod rám

a frászt hozta rám

agyvérzést kapok tőled

nekem semmi se sikerül

sosem lesz pénzem

sosem lesz párom


Aztán csodálkoznak szegények, hogy ilyen az életük, pedig ők átkozzák meg magukat folyamatosan. :(

2013. nov. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!