Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet szerelmi oldast...

Hogy lehet szerelmi oldast elvegezni otthon?

Figyelt kérdés
Az exemtol nem tudok megszabadulni, allandoan megcsalt es amiota szakitottunk beken hagy de nem vagyok nyugodt, kemkedik utanam es nem tudok se aludni se. Benne van a gondolataimban, ejjel remegve ebredek, meg akarok tole szabadulni. Sose volt kotes koztunk, mert nem ertek egyet a fekete magiaval, de nekem ez mar igy nem tetszik. Nagyon rosszul erzem magam, es ha valaki tudna nekem valamilyen gyertyas, stb modszert mondani amivel szetszakithatnank az egymas kozotti kapcsolatot megkoszonnem. Erzem a rosszat:( nem akarom, nyugodt akarok lenni. koszonom!
2011. dec. 28. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
ostoba
2011. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ne gyere erre az oldalra ha nem vagy jol informalt a temaban es nem hiszel dolgokban. szia
2011. dec. 28. 11:52
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
nem létező dolgokra kár időt és energiát pazarolni
2011. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%

Főzz egy varázsitalt kölyökmacsak szőréből és sárkánnyálból, és angyalszárny porból, valamint a barátod ejakulátumát kendd a homlokodra egy hatágú csillag mintában és szórj rá csillámport a száz forintos boltból.


De vannak üzleti alapon tevékenykedő varázslók és mágusok, akik egy jelképes összegért (60-100.000 fortint) levarázsolják rólad ezt a csúnya kötést.


Remélem megtanultad a leckét és többé nem nyúlsz fekete mágiához, hogy magadhoz köss egy másik személyt.

2011. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem nyultam en semmilyen magiahoz,mert nem erdekel. Mi nem vagyunk osszekotve! Hacsak o nem tett valamit. En csak meg akarok tole szabadulni, vagy legalabb valamilyen tisztito magiat csinalni. feher gyertya, stb, negativ erok megszuntetesere.
2011. dec. 28. 12:42
 6/20 anonim válasza:
39%
sehogy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
84%
Keress magadnak egy keménytökű fickót! Az majd elvégzi a szerelmi oldást.
2011. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos amíg ilyen "butuska" vagy, hogy gyertyákkal varázsolgatsz ahelyett, hogy két lábon járnál a földön, addig ne számíts sok jóra az élettől. Majd elfejted.
2011. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Sehogy se.
2011. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Won ***** válasza:
93%

Szia!


Majd én segítek:) ez egy egyszerű módszer, gyertyás,most nem mondok másikat.

Fogj egy fehér gyertyát, tekerd körbe vörös fonállal, vagy cérnával kilencszer! Koncentrálj közben a célodra! Gyújtsd meg a gyertyát és hagyd végigégni! Ahogy közben lehull, elég a fonál, úgy szabadulsz meg te is.


Légy áldott! Sok sikert! ;)

Won

2011. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!