Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen boksz gyakorlatokat...

Milyen boksz gyakorlatokat tudnék otthon elvégezni?

Figyelt kérdés
vannak súlyaim, egy bokszzsákom, egy kesztyűm ? (esetleg videót linkelhetnétek )
2011. dec. 17. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés, boxzsák püfölés, árnyékolás.

(Nem vagyok boxoló, biztos lehet mást is.)

2011. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
leirták. de videót te is tudsz keresni. egyébként mit akarsz gyakorolni bakker? én sem boxoló vagyok, de mennénk egy kört ökölvivás szabályrendszerben, és piszkosul kevés esélyed lenne, csak mert otthon zsákolgattál pár évet, mégis miért otthon akarsz edzeni?
2011. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az otthon edzés arra jó, hogy a szar technikákat jól begyakorold, és soha ne tudj rendesen megtanulni ütni.


ezért kell edző.

2011. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bbbalcsi88 válasza:

Csak, hogy egy box edzőtől is kapj választ.

Az első tanács, hogy ne kezd el videók alapján megtanulni a technikát mert rosszul fogod rögzíteni a mozdulatokat. A második, hogy keress fel egy termet és az ott jól elsajátított lépéseket/ütéseket csiszold otthon. Ahhoz, hogy önvédelmi tudásra is szert tegyél mindenképpen szükségesek az ütés-védés gyakorlatok amit csak edzésen fogsz tudni elsajátítani. Amennyiben ilyen célod nincs és inkább otthon szeretnél edzeni elég havonta 1-2 edzésre elmenni. Otthoni gyakorlataid egyaránt tartalmazzanak kardió és erősítő szakaszokat. pl: zsák, kötél, árnyék - fekvő, felülés, lebegő, guggolás. Ha zsírt is szeretnél égetni min:60 perces edzéseket csinálj magadnak. Ha további kérdésed van keress meg nyugodtan ;)

2017. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!