Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék kibékülni az expasim...

Szeretnék kibékülni az expasimmal, pár hete szakított velem, de nagyon kötődünk egymáshoz, csak hülyék voltunk mindketten és ő már dacból nem békül. Valami praktika, ami segíthet?

Figyelt kérdés

2011. dec. 29. 17:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, tudod néha a szerelemért/szeretetért fel kell adni az önbecsülést - tudod, nem mindenki olyan, hogy az első rohadt akadálynál feladja és keres mást.
2011. dec. 30. 15:47
 2/6 Hogy vagy??? válasza:

Hát figyelj, facebook elvileg mindenkinek van. Írj rá, hogy szeretnél talizni vele személyesen. (virtuálisan ne nagyon beszéljetek, főleg a problémáitokról. Nekem nem jött össze...) Nos, ha még mindig nagyon kötődtök egymáshoz, akkor beleegyezik és taliztok.

Valahogy próbáld elmondani neki (személyesen), hogy még mindig nagyon szereted és hivatkozz arra, hogy újévkor a rosszat el kell felejteni. Mindenkinek jár még egy esély! :)

Jah és még valami, még mielőtt beszélnétek rögtön öleld át! Mi pasik szeretjük ha a nő átölel. Gondolj bele, csak nem fog ellökni amikor átöleled! :) Olyankor már minden könnyebb lesz. :)


Remélem valahogy tudtam segíteni, sok sikert nektek és B.Ú.É.K.!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz, de nem véletlen írtam ebbe a kategóriába ;) a hagyományos megoldásokon túl vagyok...
2012. jan. 1. 16:46
 4/6 Hogy vagy??? válasza:
Upssz, akkor bocsi... nem néztem milyen kategória. Ez ügyben nem nagyon tudok segíteni. Ne haragudj!
2012. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyertyamágia vagylevélben leírod mia bajod és meditálás után elégeted, vizualiálva hogy elég a probléma is kettőtök közt.

van egy ismerősöm akinek ez az utóbbi rendszeresen sikerül.

2012. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fogsz egy wudu babát, s alaposan megbasszod
2017. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!