Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az utolsó ördögűzés c. film,...

Az utolsó ördögűzés c. film, megtörtént eset vagy fikció?

Figyelt kérdés

Ördögnek és más másdimenziós lényeknek valóban létezniük kell, ördögűzést is elképzelhetőnek tarom, bár még személyesen nem voltam jelen eddig egynél sem.


Az utolsó ördögűzés c. film valóban úgy készült, ahogy lejön a filmből, hogy csak megakarta örökíteni a szereplő ördögűző tevékenységének utolsó eseményét, vagy ez is csak egy amerikai film, amit jól kitaláltak aztán csak így néz ki a történet...?



2012. jan. 7. 18:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem nem valódi csak fikció. Inkább nézd meg :A rítus, vagy a Negyedik típusú találkozások című filmet,sokkal jobb.
2012. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A Negyedik típusú találkozások nem megtörtént eseményeken alapul, hanem az UFO mende-mondákon. Egy ördögűzős film van, amiről biztosan tudom, hogy megtörtént eseten alapul, tárgyalás is volt 70 évre(nem tudom pontosan mennyire min. 65 mint Rosewell-nél) titkosították az anyagot. A nő belehalt a dologba, de a pap a végén megúszta.


A címe, asszem: Ördögűzés Emily Rose üdvéért

2012. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Baromság minden ÖRDÖGŰZŐS, DÉMONOS FILM. A démonok nem ilyenek, nem az akinek ismerjük őket, és a Sátán se az. Csak a Biblia és a kereszténység állítja őket be negatívnak.

Ajánlom, hogy olvasd el ezt az oldalt: [link]

2012. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lil válasza:
Igen, az ördögűzés Emily Rose.... tényleg megtörtént eseményeken alapszik..nézd meg, érdemes :)
2012. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem Emily Rose-t. Nagyon elgondolkodtató!

Köszönöm az ajánlást.

2012. jan. 7. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
nyilván fikció, de ha elhiszed, hollywood csak jobban keres rajta...
2012. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19:29, ki működteti ezt a beteg oldalt? belenéztem és nevetnem kell mennyi hülyeséget összehordanak a sátánisták :)
2012. jan. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen megtörtént eset alapján készült filmek mindig gyanúsak. Van pár ami NAGYJÁBÓL eredeti, de a többségnél van egy sztori amit a forgatókönyvíró a saját szája íze szerint átír, hogy egyrészt nagy hatása legyen, másrészt el lehessen adni. Szóval kamu.
2012. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
66%
Németországban történt az ördög üzés és igaz történet! Ha érdekel mondok még róla egy s mást.
2012. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy a film mi alapján készült, de van egy ugyanilyen nevű könyv (The Last Exorcism - Az utolsó ördögüző) amit egy pap írt, aki már több mint 70ezer ördögűzést csinált. Az biztosan megtörtént esemény alapján íródott. Ha a film ezután a könyv után készült, biztosan megtörtént. Gabriel Amorth az író.
2012. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!