Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik valamilyen szektába, közösségbe tartoznak?

Figyelt kérdés
Akik tényleg pl fekete mágiát, vagy egyéb hasonló, khm természet feletti dolgot űznek ??
2012. jan. 21. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, nem akarsz te szekta tagja lenni...

ezek nem a természetfeletti dolgokról szólnak, hanem a hatalomról, pénzről, és/vagy szexről...és ha már bent vagy, akkor nehogy azt hidd hogy csak úgy kiszállhatsz

2012. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

-Nem akarsz halálpálcát eladni nekem.

.....................................

-Most hazamész és átgondolod az életed.

2012. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Vidiripi


2Királyok 21:6 És átvivé a fiát a tűzön, és igézést és jegymagyarázást űzött és ördöngösöket és titokfejtőket tartott; sok gonosz dolgot cselekedék az Úr szemei előtt, hogy őt haragra ingerelje.


Gonosz dolog az ilyesmi a Teremtő szemében.

2012. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A vallási közösségnek nem a hókuszpókusz és a mágia a lényege, hanem az Istenek és a természet szellemeinek tisztelete egy közös esemény keretében egy valamiért fontos napon. Én sajnos nem ismerek Magyarországon olyan közösségeket, amelyek ezen irányt követnék, pedig néha szívesen részt vennék valami animista szertartáson, de így sajnos csak annyit tudok tenni, hogy néha egy-egy holdfényes éjszakán elmegyek egy erdőbe, leülök egy kőre és csendesen adózok a természet nagysága előtt. Ilyenkor mindig azt érzem, mintha az erdő, a fák, a szél szellemei körülvennének, szólni akarnának, de mintha lenne valami,

ami ezt nem hagyja; egy láthatatlan fal, amely elválasztja

a modern embert régi Isteneitől.

2012. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értenem az útólsóval...sajnos a spiritualitás manapság nem menő(legalább is itt nem tudok róla csak Angliában a Wicca hívőkről meg a több 1000 druidistáról) az egyház anno sikeresen mindent gajra vágott és ezt még tápolta a technológiához hü társadalom(jóval utána) pedig a természethez hünek lenni az a szép dolog :)

Kedves kérdező ha viszont azt forgatod a fejedben amire gondolok akk felejdzsd el abban az 1 válasz adónak van igaza.

2012. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Boyle84 válasza:
100%
A főnököm és pár kollégám a munkahelyen szcientológusok! Azt hiszik tudnak irányítani, manipulálni a gondolatukkal. Szerintem tévednek :)
2012. jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolkoztam rajta hogy ilyenbe szeretnék tartozni, de érdekel, és az is hogy hogy működnek.
2012. jan. 22. 09:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemista, programtervező informatikus vagyok. Aki ezt megérti, annak elfogadom a természetfeletti létét :)

[link]

2012. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Vidiripi


A biblia tükör nem ablak.

2012. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én meg értettem azaz aszt hiszem...Minden amit cselekszünk gondolunk azok agyunk utasításai avagy lázsd tudj dönteni mi helyes és mi nem.Vagy előző tanítási folyamatokon alapul (történelem,hiedelmek,emberi elmével fel nem fokható dolgok, tapasztalatok amit egyszerűen misztikának és mágiának stb. könyvelünk el)De a túl bonyolított dolgok elég sokszor túl egyszerűek. És idézném "kán borotváját" a leg egyszerűbb megoldás a legg ész szerűbb.Valamint mindent eltudunk érni az akaratunkal.

Mi egytől egyig egyediek vagyunk kreatívak és keressük a "megvilágosodáshoz vezető utat.(ha félre értettem akkor elnézést)

2012. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!