Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak itt indigók? Milyen az...

Vannak itt indigók? Milyen az életetek? Vannak valamilyen "különleges képességeitek"?

Figyelt kérdés

2011. nov. 2. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vannak. Az életük elég unalmas, régebben másoltak velük, ma meg már mindent gppel csinálunk...
2011. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akikre azt mondják,hogy indigók,azoknak személyiség zavarai vannak,és nem tudnak normálisan beilleszkedni. Ettől függetlenül lehetnek valamiben kimagasló képességűek.
2011. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Énrám azt mondták, hogy indigó vagyok, én nem nagyon hiszem ezt. Annyit lehet különlegesnek mondani, hogy gyakran megérzem, ha valami történni fog, akár jó, akár rossz, akár változás, sokszor tudom ösztönösen előre, hogy mi következik. Akár évekkel előre is.

Nem vagyok hitetlen ezo témában, de azt gondolom, hogy a kristály meg az indigó meg az ilyen gyerekek témát azért találhatták ki, hogy a szülők különlegesnek mondhassák a gyereküket, vagyis érezhessék, hogy valami nagyot alkottak, nagyot teremtettek. Amolyan "én különb vagyok mint a többi" szitu, valamivel ki akarnak tűnni a hétköznapokban. Gyerek és gyerek közt annyi a különbség, hogy az egyik féken tartja az indulatait, a másik nem. Nos, hogy ez mennyire nevelés kérdése, az megint más téma, és off lenne.

2011. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a sötét oldalon állok, ez a biztos.
2011. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán az intuíciókra nyitottabb vagyok.. de csak ennyi, nem vagyok látnok:')
2011. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Indigó vagyok. Az indigóknak nyitott a spirituális harmadik szemük, és rendkívüli képességekkel vannak megáldva. Nekem erős a kapcsolatom a Földanyával, képes vagyok mások gondolatait megérezni, tudni, hallani (azért az erős lenne, hogy gondolatolvasás, de majdnem az). Az életem remek, imádom a természetet, szeretem a családom, nagyon szeretem a párom. Pörgök egész nap, teszem a dolgom.

Mindemellett fordítok időt arra, hogy másokon segítsek a lehető legnemesebb módon.

2011. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

"Akikre azt mondják,hogy indigók,azoknak személyiség zavarai vannak,és nem tudnak normálisan beilleszkedni. Ettől függetlenül lehetnek valamiben kimagasló képességűek."


Személyiség zavar..?! Olvass utána inkább, mielőtt hülyeségeket beszélsz. Google a barátod.

2011. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%

3.-kal ertek egyet.


Ram is mondtak mar h indigo vagyok - nem anyumek. De talan mar anyum is monta h gondolkodott rajta.


Nem tudom... En is uy lafom h sok szulo ramondja a hulye- mar bocsanat- gyerekere csak hogy kulonleges legyen. Remelem ram nem ezert montak :)


Mondjuk volt aki azzal ervelt h joszivu vagyok es ertelmes es nagyon ra akart venni h menjek el ilyen aurafotozasfa...


Amugy mar kezd egyre jobban kirazni a hideg a tematol... Mindenkk indigo meg kristaly meg gyemant es zafir.


En kulonleges vagyok, ha indigo is lennek- nem tudtam meg eldonteni h letezik-e ilyen- akkor sem kerek ilyesfajta kategorizalast.

Boven eleg ha tudjak - ha megtudjak- hogy 3evesen kezdtem hegedulni, mit tanulok, mit ertem el az eletben, nah es hogy 1 even belul pentalingualnak mondhatom magam :)


Egyebkent ha ezen kivul fura dolgok erdekelnenek, amire rabofognek h indigo, akkor: megerzek elore dolgokat, lattam mar szellemet - tagadnam, de egyrol mar kiderult hogy tutira halottat lattam. Voltam ilyen agykontroll tanfolyamon es a gyakorlatolnal olyan volt mintha masok emlekeit lattam volna- mondjuk ezek lehetnek sajat kepek is.

Vannak fura elozo eletes almaim, de ilyen is sokaknak van szerintem. Azert erdekelne egy vietnamban harcolo szoke amerikai katona, vagy egy kislany sorsa akinek megoltek a csaladjat...


Neha fotokon nem voros lesz a szemem, hanem kek xD

Egyszer egy kozeli szemes fotom olyan volt mintha halalraphotoshoppolt bevilagitott kek szem lett volna. Az nagyon para volt am :)


Visszaterve egyebkent, nem tudom hogy van-e ilyen h indigo meg mittomen... de hanyok amikor ezt valaki kifogasnak hasznalja mint pl. "a gyerekemet meg akarjak buktatni mert indigo" kerdesnel...


Mindenesetre ahogy olvasok rola, en eleg jol kinottem a tisztaszivuseg es onzetlenseg kriteriumat. Ugyhogy ketlem, hogy felnottlent indigosaggal vadolnanak.

Habar azt is irjak h 2016 utan nyilik ki a csipam, lol akkor szerzem meg a diplomamat xD

2011. dec. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bocs a hibakert, telefonrol irok.
2011. dec. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy ezóst kérdezel indigó vagyok, ha egy pszichiátert, asperger szindrómás. (Ezzel nem azt akarom mondani, hogy bárki, akire kitalálják ezt az indigó-bullshitet, aspergeres lenne.)
2013. szept. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!