Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Már baromira szeretnék levitál...

Már baromira szeretnék levitálni csak nem jön össze. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Elég sokat próbálgattam már és egyszerűen nem tudok felszállni. Eddig csak horzsolásokat és ficamokat gyűjtöttem ebből kifolyólag meg az esések miatt. Ti hogy csináljátok?
2012. jan. 26. 11:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Idióta vagy, igaz?
2012. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok már hogy nem lehet megcsinálni...akkor mivel magyarázzátok hogy tudom a gyufaszálakat mozgatni a kezemben rejlő kinemagnetikus energiával???
2012. jan. 26. 16:42
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Előtte végezd el a reinkarnációs képzést mindenképp!

Ezután vegyél be egy LSD bélyeget vagy extasy-t és nézegess madarakat a 10. emeleti erkélyen.

2012. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16:42 Messziről jött ember azt mond amit akar :) Ne érts félre, nem tartom kizártnak eme jelenségek létezését, sőt. De így látatlanban nem igazán hiszem el. Dobj fel youtubra egy vidit. Olyan körülmények között vedd fel, ahol kizárható a csalás :D
2012. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Soha semmilyen körülmények között nem zárható ki a csalás!!!Mert ilyenek vagyunk mi emberek!
2012. jan. 26. 19:48
 16/20 zeronibble ***** válasza:
Ha sérüléseket szereztél, akkor sikerült felszállni. A repülés meg annyi, hogy tévedésből melléesel a földnek. Csak merengj, ne törődj a repüléssel. Főleg akkor ne, ha magasan vagy.
2012. jan. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

# 12

persze, veled van az erő. majd kinövöd...

2012. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
fene egye meg, hogy bezárták az OPNI-t :(
2012. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Egyél meg 10 rohadt banánt, dugj fel a végbeledbe egy uborkát, üsd tökön magad egy partvissal 5-ször egymás után, elégíts ki orálisan le egy börtönőrt, igyál meg 1 liter vizeletet és meztelenül szaladj végig az utcán.

Ha ezt mind megcsináltad 2 napig ne egyél semmit a saját ürülékeden kívül és akkor ha ez mind megvan ülj le egyenes háttal egy A8-as csiszolópapírra meztelenül, meditálj és koncentrálj arra hogy felszállsz és 1-2 perc múlva lebegni fogsz.

2012. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Megcsináltam...a széklet habár elég kellemetlen volt..de igyse működik...remélem hogy nemcsak ugrattál...:(
2012. jan. 27. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!