Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Okleveles sminkes vagyok. Ha...

Okleveles sminkes vagyok. Ha halotti sminkekkel is szeretnék foglalkozni, mit tanácsoltok, hogy kezdjem el? Temetési vállalkozóknál vagy kórházakban?

Figyelt kérdés
Meghirdetni kicsit morbidnak tartom és mindenképp azt szeretném, hogy csak a "célközönséghez" jusson el, ne azokhoz az emberekhez, akik megbotránkoznak rajta.

2012. jan. 23. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
utóbbi.
2012. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kórházakban nem igazán foglalkoznak ilyesmivel.

Egy temetkezési vállalkozónál inkább keres az ember ilyesmit szerintem.

De amúgy ehhez nem kell valami speciális plusz végzettség is? :D Csak kérdezem.

2012. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudotommal nem kell hozzá semmi plusz, viszont azt tudd, hogy általában ez kettő az egyben foglalkozás, összekötik a hullamosóval.
2012. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Temetési vállalkozóknál érdeklődj. Nem egyszerű sminkesség kell ehhez. Teljesen más alapanyagokkal dolgoznak. Ráadásul egy maszkmester ügyességével kell bírnod, hogy a hullafoltokat, sebeket el tudd tüntetni. Esetenként hajpótlást is végezned kell.
2012. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még a halál hallatán is rosszul vagyok. Amúgy a ravatalozóknál kell érdeklődni ott szoktak felvilágosítást adni, ha már ennyire sminkelni akarsz
2012. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!