Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Varázslat Valentin napra? De...

Zolush kérdése:

Varázslat Valentin napra? De olyat légyszi ami hatásos és a kellékek könnyen beszerezhetők!

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Kellekek?! Milyen kellekek, talan szindarabot akarsz elöadni? :DDD


Amugy ertem, csak olyan viccesen hangzik, hogy valaki gyorsan beirja a gyakra, aztan adj uram, de rögtön a legjobbat... XD

Nö v ffi kerdezi egyaltalan? Mert nem mindegy! :S

2012. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Kellemetlen, hogy egyedül leszel, mint a szar valentinkor, mi?

Attól még így lesz, abrakadabrázhatsz te akármennyire habzószájjal.

2012. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ilyesféle válaszokra nem vagyok kiváncs!
2012. febr. 5. 23:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Önbizalom, annál nem kell nagyobb varázslat. :)


Ne érdekeljen, milyen nap van, a valentin nap ne fogjon vissza, vagy törjön le.


Ha nincs barátnőd, akkor ünnepelj valami szórakozóhelyen.


Én azt javaslom, hogy szedd össze magad, egy kis bőrápolás egy férfinak sem árt, ha kell, szedd és vágd vissza a szemöldököd, csak annyira hogy jól nézz ki vele, de ne legyél nőies, és vegyél fel valami olyan ruhát, ami jól áll. Ha nem is öltöny, de egy fekete összeállítás jó lehet.

Szóval legyél szexi pasi.

Aztán irány egy olyan szórakozóhely, ahol ilyenkor a szingli csajok siratják a sorsukat.

Legyen nálad egy szál rózsa( vagy rózsafej) valami romantikus üzenettel, és amelyik megtetszik, annak küldesd oda egy itallal, vagy ha elég karizmatikus vagy, add oda neki valami bókkal, aztán irány vissza a bárpulthoz.

Hagy vörösödjön, és a barátnői ugratását kihasználva menjen ő hozzád.


Egy napot, azt a napot simán eltöltheted jó hangulatban.

2012. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs ,hogyvarázslat. Az egész hókuszpókusz kitaláció akár a többi vallás és egyéb természetfeletti dolog. Keres párt magadnak ezek nélkül.
2012. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bar valaszom nem erdekel, meg mindig rejtely, h mire keszülsz.:) Sztem masok is csak tapogatoznak, hogy ajandekra gondolsz-e, különleges szexelmeny "kellekeire" (nekem ez ugrott be elsöre), vagy valami magikus szokasra, mint pl. Luca napkor sütemenybe kell sütni kis papirdarabokat nevekkel, es az lesz a parod... Na de mindegy, a valaszomra ha jol ertettem nem vagy kivancsi.


1.

2012. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ilyen könyveim,de a varázslatok elég hosszúak. Szerintem keress rá.
2012. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 magnum89 válasza:
NE LEGYEN RAJTAD RUHA AZ BEVÁLIK.
2012. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Írd be a Google-be, hogy szerelmi varázslatok...ott mazsolázhatsz! :)
2012. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, mit varazsoltal?
2012. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!