Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet bevonzani a szerenc...

Hogy lehet bevonzani a szerencsét, esetleg pénz nyereményt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Sehogy, barátnám járt agykontrollra, és rengeteg egyéb ezoterikus tanfolyamra, évek óta vonzza. :-))))))

Amennyit költött ilyen tanfolyamokra, az úgy látom mind elúszott, viszont akik tartották, azok bevonzották a pénzt. :-DDDDDDDDDDDD

2012. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert az egóddal nem tudsz semmit se bevonzani(vagy teremteni). Amíg az egód irányít addig nem tudsz ilyet csinálni, ha pedig már felülkerekedtél rajta már nem a pénz lesz a célod.:)
2012. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezt már 4 éve próbálom. Másfél millát nyertem már lottón 2005-ben, akkor viszont nem is tudtam, hogy létezik a vonzás törvénye. Egész egyszerűen akkor csak feladtam a lottószelvényt és nem gondoltam rá, mert elutaztam egy hétre. Meg sem néztem a számokat, csak a gép mutatta a lottózóban, hogy nagy nyeremény. Talán az a titok nyitja, hogy csak játszol valamilyen játékot és nem gondolsz rá többé...
2012. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó:Olyan nincs,hogy nem gondolsz rá,mert ha nagyon akarsz valamit,az úgysem fog menni.
2012. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, sajnos ez egy ördögi kör.
2012. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Helo,szerintem is a szerencse annyira kiszámíthatatlan,hogy mint olvasod van aki nem akarja és bejön,van aki nagyon akarja és mégse jön be neki... Én a 60 évem alatt csak annyit figyeltem meg,hogy (bármilyen) szerencsejátékban vannak hullámhegyek és hullámvölgyek. Ha nyerésben vagy,vagy érzed hogy valamit most tenned kell azért hogy nyerj akkor ki ne hagyd az istenért, - de azt is meg kell érezned mikor kell kiszállni! (Tudod: - minden jónak vége szakad egyszer...) Szóval az érzékek és a tulajdonságok nem dominálnak (akarat,vágyakozás),csak az a titokzatos hetedik érzék. Sok sikert!
2012. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Imádkozz Istenhez! Egy nap talán megadja amit szeretnél.
2012. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
1.-nek: Ott egy lehetséges válasz! Egy idő után nem tanfolyamokra kell eljárni, hanem ilyen tanfolyamokat kell tartani. Ezek szerint van benne pénz. Bár az emberek átverésének is ára van.
2012. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Titok c. könyvet, vagy nézd meg az azonos című filmet! Ott minden el van magyarázva. Nekem működik.


Bár tenni is kell érte! Nem úgy működik, hogy elkezded magadban mormolgatni, hogy pénz, pénz, pénz... aztán beesik az ajtódon.

2012. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!