Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki az ikerlángom? Ki a duál...

Ki az ikerlángom? Ki a duál párom? Ki van egyáltalán még "közel hozzám"? (Melyikből hány van? Nemük milyen lehet? ) Kivel alkothatok egy párt? Kivel /lenne/ a legjobb egy párt alkotni/megtalálni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok az.
2012. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Ez valami swinger párkereső dolog?
2012. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ne hülyéskedjen velem senki! Csak az szóljon, aki érdemben tud választ adni!
2012. febr. 22. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Mondom,hogy én vagyok az, megéreztem,ahogy elkezdtem olvasni a kérdést már éreztem,hogy kettőnk lángja ha találkozna,akkor itt tűzvész lenne,amit egy tűzoltóság sem tud eloltani.
2012. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ÉN látom bár alig hiszek a saját szememnek. Egészen meglepő, a te ikerlángod maga az univerzum.


http://www.youtube.com/watch?v=HoqSas2uFKw

2012. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
LOL
2012. febr. 22. 14:54
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!


hogy jöjjön egy normális válasz is.én is hiszek benne,én úgy gondolom hogy férfi és nő között jöhet létre,vagy is az a legjobb,azt hogy hogyan találod meg,azt nem tudni,nagyon sok embernek ott van az iker lángja csak nem veszi észre és nem tudja hogy az adott illető az e esetleg.az iker láng az akivel egy párt alkottok és amikor együtt vagytok akkor érzitek magatokat igazán kiteljesedve

és amikor együtt vagytok akkor sokkal többre vagytok képesek mint külön külön,mikor az egyik távolabb van több hétig akkor mint kettőjük alul teljesít és fele annyira nem vagy sikeres de amikor viszont együtt vannak akkor érzik teljesen kereknek az életet és önmagukat,a másik által tudnak kiteljesedni,amikor egymásra találnak akkor már valahonnan ismerős neki csak nem tudja hogy honnan,mert olyan már az első találkozás is mintha már évek óta ismernék egymást.


[link]

2012. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem férfi és férfi valamint nő és nő között is létrejöhet.
2012. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen létrejöhet de az a legjobb ha férfi nő között jön létre.
2012. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Hűű akkor én megtaláltam? NEm is tudtam ilyenről..

Viszont 4 éve élek boldog párkapcsolatban(24 vok) és pont úgy van ahogy felettem kifejtették..

Már az első találkozásnál olyan érzésünk volt mintha évek óta ismernénk egymást.

És mikor együtt vagyunk 1nek érezzük magunk.Úgy teljes.

Amikor hazautazom családlátogatásra, (1-2nap) nem megy semmi, és ö is igy van, nem igazán tudunk érdemleges teljesítményt felmutatni. Hát,szerencsés vok.:)

2012. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!