Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pech sorozat vagy valami más?

Pech sorozat vagy valami más?

Figyelt kérdés

Amióta egy másik lakásba költöztem,anyagilag teljesen padlót fogtam.Előtte minden simán ment.Kiderült,hogy az előttem a lakásban élő nő,itt a konyhában lett öngyilkos.Véletlen vagy sem,de anyagi problémák miatt.Ezt a szomszédoktól tudtam meg.

Lehet szerintetek a problémám oka valami negatív erő,vagy már lassan 2 éve csak balszerencsés vagyok?


2012. febr. 24. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor az ember évekig szerencsés, akkor megnő az önbizalma és azt hiszi, tudja a frankót és hogy hogyan kell élni. Amikor jön egy pech-széria, akkor először nem akarja elhinni, hogy ő hibázhatott, hisz előtte minden jó volt és az "az ő érdeme" volt. Vicces ez. Szerintem balszerencse, de ráduplázol a hibáiddal.
2012. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hullámvölgynek nevezik.
2012. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azzal kezdem hogy én nem hiszek az ilyen átkokban, meg hasonló blődségekben. Biztos hogy nem ez az oka az anyagi problémáidnak. Számtalan dologra visszavezethető ez a fajta gond, fizetéscsökkentés, árnövekedés, válság van, és a többi.
2012. febr. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bármi lehet.Ezt senki nem tudja.De szerintem létezik ez a negatív erő.
2012. febr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valami más ! én! az a"ballszerencsét ,, én irányitóm a háttérből! Egy roszakarod vagyok!
2012. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehetséges, hogy van valami összefüggés a lakás és az ott lakó élethelyzete között. Én ajánlom, hogy esetleg kérj meg egy szakértőt, vagy csak egy spirituálisan kicsit fejlettebb egyént, hogy nézze meg a lakást. De akár te is letesztelheted, ha például megpróbálsz kicsit ellazulni és odafigyelni, hogy milyen érzéseket vált ki belőled a lakás. Hidd el, hogy az ösztöneid, vagy a tudatalattid jelzi, ha gond van...
2012. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot,kipróbálom!
2012. febr. 27. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!