Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehet ez? Régóta tapasztalo...

Davina kérdése:

Mi lehet ez? Régóta tapasztalom ezt az "érzést", hogy egy konkrét helyzetben jön egy gondolat, hogy mit kell tennem.

Figyelt kérdés
Konkrét példának itt az első eset:9 évesen a szobámban voltam, öltöztem, édesanyám bejött, hogy menjek le vele a konyhába (emeletes házban lakunk), mondtam, hogy mindjárt. Ő elindult, és ekkor súgta valami, hogy szóljak neki, hogy vigyázzon, mert le fog esni a lépcsőn. Elhesegettem magamtól a gondolatot, mondván ez hülyeség. De három másodperc múlva hallottam, hogy leesett a lépcsőn. A nagyapám halálát is megéreztem. És azóta is folyamatosan jönnek ezek a sugallatok. Mi lehet ez?
2012. márc. 12. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ez így van, és a kérdésed komoly akkor a tudatalattid nagyon jól működik, és ha figyelsz rá nagyon nagy segítségedre lesz életed folyamán.Biztos hallottad már mindig az első gondolat a legjobb, de mi kételyezünk mert emberek vagyunk nem azt tesszük ami az első gondolat volt.utána siránkozunk pedig valami súgta..:)és jönnek a magyarázkodásaink.Figyelj higgy neki:)
2012. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komoly a kérdésem,azért írtam ki. Régóta működik akkor-ha ez az tényleg-a tudatalattim,de kb. 1 éve konkrét eset nem volt. Ez feljeszthető? Ha igen,hogyan? Mindenképpen érdekelne,szerintem egész jó kis adottság.
2012. márc. 12. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Látnok vagy! Kérlek mond el a lottó ötöst pls.

Nagy szükségem van rá. Kérlek csak privátban.


Hehe elhitted! Ne, hogy aztán nyúl vigye a puskát! Szerintem, baromság az egész, ha úgy lenne ahogy mondod, akkor biztosan nem csak pár dolgot írnál le.

Keres agyfürkész az segít neked.

2012. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen fejleszthető ha oda figyelsz a belső hangodra és azt is teszed ami az első megérzésed, gondolatod. Azért másnak nem működik és azonnal le akar beszélni te még tudhatod:)pld Dr Domján László is beszél erről a youtube-on megtalálod.
2012. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is működik, de nem az ilyen embereknél akik a lottó ötössel vannak elfoglalva mint valami megszállottak, ők mást nem ismernek ezen a téren, csak a pénzt.Azt tudnám ha valaki feltesz egy kérdést, minek ír olyan válasz aki sötét mint az éjszaka.
2012. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem zavarnak a szkeptikus válaszok,mindenki abban és akinek hisz,amiben és akinek akar. Én is szkeptikus voltam,ha nem velem történnének ezek a dolgok,én se hinném el. :)
2012. márc. 13. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi agyhalott ember!
2012. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!