Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fontos! Valamilyen rontás,...

Fontos! Valamilyen rontás, átok stb. rituáléja lehet, ha valakinek bevarrják a száját, és a bal halántékába tűket szurkálnak?

Figyelt kérdés
Ez velem esett meg,de álmomban.Elképzelhető,hogy valaki manipulálni akar,és én ezt megálmodtam?Elég érzékeny vagyok,sok mindent megálmodok.Ismer valaki olyan szertartást,melyre illik ez a rituálé?
2012. márc. 14. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vudubabákkal szoktak ilyeneket játszani...
2012. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jutott az eszembe,csak nem tudom,hogy létezik e pontosan ilyen rituálé,s ha igen,mi a célja?
2012. márc. 14. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Praktikusan a száj bevarrása azt a célt szolgálhatja, hogy ne beszélj/hisztizz/pletykálj annyit. A halántékon szúrást nem tudom.
2012. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kell hogy legyen más jelentése is.Se a fecsegés,se a pletyka nem jellemző rám.Sőt!
2012. márc. 14. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem gondolnám, hogy vuduznak téged, de neked kell tudnod, h megbántottál-e valakit, keresztbe tettél-e bárkinek és ha lehet, kérj bocsánatot. Hátha segít :)


Nekem inkább az jutott eszembe, hogy te magad érzed úgy, h valami oknál fogva nem beszélhetsz. Esetleg hiába beszélsz süket fülekre talál...

A tűszurkálás pedig lehet az, hogy befolyásolni akarja valaki a gondolataidat. Erős hatással van rád. Pl.: főnök a munkahelyen, tanár az iskolában. Olyan ember, aki előtt nem vállalhatod saját magad, hanem az ő szabályai szzerint működnek a dolgok.

2012. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez az utóbbi válasz állhat legközelebb a valósághoz.
2012. márc. 15. 07:23
 7/13 anonim ***** válasza:
A halottaknak a boncmesterek a temetés előkészítéseként belülről bevarrják a száját, h ne nyíljon ki, és emberformája maradjon a temetés idejére.
2012. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
brrrr...Kedves utolsó,még azt is felejtsd el, hogy ezt a kérdést föltettem.Én is igyekszem elfelejteni a te válaszodat.
2012. márc. 15. 13:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ismerek hasonló szertartás és annak halál a vége. Egyébként rontás hozókkal bántak így, hogy ne tudjon átkozódni.
2012. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Érdekes.Soha nem mondtam átkot,még ellenségeim sincsenek ,de váratlanul egy nem mindennapi emberbe szerelmes lettem.Elképzelhető,hogy ez egy veszélyes szerelem?
2012. márc. 17. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!