Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni az okkultizmustól és minden átoktól, ami hozzá tartozik? Csak olyanok válaszát kérem, akik hisznek ebben, illetve nem gúnyolják ki!

Figyelt kérdés
Mikor gyermek voltam, az okkultizmust, amit használok, jónak állították be és még én is jó célokra használtam, mert azt hittem, ebben nincs semmi baj. Viszont én egy erős hívő vagyok és hallottam, hogy az okkultizmus súlyos bűn. Én nem vagyok az a fajta, aki jó életmódot él, sokszor verekszem meg egyebek, de ezektől az energiáktól meg szeretnék szabadulni, mert egyszer rossz útra tévedtem és rosszra kezdtem el használni az erőmet. Szükségem lenne segítségre, hogy hogyan szabadulhatnék fel egyszerűen! Az értelmes válaszokat köszönöm.
2011. dec. 23. 00:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%

Írtad, hogy erős hívő vagy, de nem mindegy, hogy miben hiszel. Ha a Bibliai Istenben (Jehovában) hiszel akkor imádkozz és bánd meg a bűneid tiszta szívből. Kérd Istent, hogy bocsássa meg a bűneid, szabadítson meg a gonosztól és hívd Jézust a szívedbe. Nem feltétlenül fogsz nagy változást azonnal érezni, de Isten megbocsátott ezt egyszerűen el kell hinni és beköltözött a szívedbe.


„A hit pedig a reménylett dolgoknak valósága, és a nem látott dolgokról való meggyőződés. ”


Szóval nem emberi érzékszervekkel akard érezni Istent (látás, tapintás, hallás, szaglás, ízlés). Van akinek ezeken keresztül is felveszi Isten a kapcsolatot, de nem ezekre kell támaszkodni.

De ez nem azt jelenti, hogy, ha megbántad a bűneid vissza térhetsz a régi éltedhez, ha tényleg hiszel Istenben és szereted fel kell hagynod a gonosz cselekedetekkel és az igazságot Isten Igéjében kell keresned ami tanít téged.


Istennel a kapcsolatot folyamatosan tartani kell, ez olyan mint a fizikai táplálék. A szellemi eledel az imádság (amikor imádkozol Istenhez beszélsz és Ő hallja), Biblián keresztül tanít.


(Én magam is egy bűnös ember vagyok, szóval amit leírtam nagyon felszínes, ha igazán ismerni akarod Istent akkor imádkozz hozzá és olvasd az Igét és Ő bölcsességet ad az Ige befogadásához.)

2011. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%

Ez egy régi történet. Régen, a pogány világban mindenki hitt és mindenki alkalmazta az okkultizmust. Aztán jöttek a keresztények, akik akárhogy is nézem, szerintem bizony nem az emberek jólétéért küzdöttek, hanem a hatalomért. Így könnyebb volt átvenni a hatalmat, könnyebb volt az embereket kordában tartani, ezért bűnné tették. Egyébként a Vatikánban, ugyanúgy használták és használják a mai napig az okkultizmust. Csak ezt nem kötik mindenki orrára.


Elég csak megemlíteni a keresztes lovagokat, akik szintén elmentek a szentföldre, ahol rájöttek a titokra, aztán az eredménye lett a Péntek 13.


A lényeg az, hogy szerintem, ha te ennyire vallásos vagy és nem akarsz ellentmondani a dogmáknak, akkor egyszerűen menjél el egy paphoz, gyónd meg bűneidet, aztán ő felszabadít bűneid alól. Gondolom keresztényeknél ennyi, én pogány vagyok, szóval nem tudom pontosan.


Egyébként az okkultizmusban a jót és rosszat nem az dönti el, hogy mit használsz, hanem hogy milyen célból.

2011. dec. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%

többé nem hiszel benne


ezek az okkultista dolgok egyfajta önbeteljesítő jóslatok.

2011. dec. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
47%
Gyerekek! Tényleg itt a világvége! Ha már a fekete mágusok is ki akarnak fehéredni?! Mi jöhet még? Világvége? Világbéke?
2011. dec. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek mindent elhinni. A #2/4 ma 01:12 nek pláne nem! Legjobb ha saját vallásod papját kérdezed. Az okkultizmust még jóra sem szabad használni. Pál apostol egy ilyennek szüntettre meg ezt a képességét..Tehát irány a pap. Nem kell félned tőle.Rosszat követtél el,de akarsz megjavulni.
2011. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Szia! Higgy Istenben az a legfontosabb dolog:) Ő veled van,de Te is legyél vele:) és imádkozz!. És kérlek látogass el erre az oldalra itt tudnak neked segíteni:. www.kosmica.hu

Fontos hogy megtudj tisztulni..

Sok sikert neked!.

2011. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Ha valódi elszántsággal törekszel arra, hogy megszabadulj az okkultizmustól, akkor sikerrel fogsz járni. Emlékezz csak arra, hogy milyen elszánt volt Jézus, amikor az Ördög megpróbálta elcsábítani, hogy mutasson be neki imádatot. „Jézus így szólt hozzá: »Eredj el, Sátán! Mert meg van írva: ,Jehovát, a te Istenedet kell imádnod, és egyedül neki kell szent szolgálatot végezned.’« Akkor elhagyta őt az Ördög”


még az szintén fontos, hogy minden dolgot(amuletett stb.) meg kell semisítened amely a fekete mágiával kapcsolatos, mert ez egy kapacs közted a démonokkal

2011. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Kedves előző. Ahogy én átolvastam, itt szó sem volt fekete mágiáról. Vagy szerinted minden mágiával kapcsolatos dolog "fekete"? Még az is, ha gyógyításra használják?
2011. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
44%
Headshot!
2011. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Az okkultizmustól nem lehet teljesen megszabadulni, ha valaki már elmerült benne. Igazából ez olyan, mint amikor egy ember az orráig benne van egy hordó mézben. Finom, édes, meg minden, de azért csak jó lenne kimászni. Teljesen viszont lehetetlen, vagy ha sikerül is, akkor is rád ragadt egy jó nagy adag méz...
2011. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!