Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell démon segítségét...

Hogyan kell démon segítségét kérni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
16%
Milyen segítséget akarsz a démonoktól? A démonok egyáltalán nem azok, aminek a kereszténység állítja be őket, nem gonoszak, és az angyaloknál sokkal nagyobb erejük van. Amíg nem vagy sátánista nem fognak neked segíteni, sőt kihasználni se lehet őket.
2012. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
nem akarom kihasználni őket. tudom, hogy nem olyanok mint ahogy az bizonyos mesekönyv bemutatja őket...az életemben szeretnék változást, és ebben kérném a segítségüket.
2012. márc. 16. 15:29
 3/73 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Pfff, ha változtatni akarsz az életeden, akkor idézd meg az "Akaraterő" nevű démont. Ott lakik valahol benned...
2012. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
89%
Inkább kérd az angyalokét.
2012. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
0%

Ez az oldal a spirituális sátánizmus: [link]

Egyébként meg én az agykontrollt ajánlom, és a bizonyos "Titok" alkalmazását. Csak Te tudsz változtatni az életeden, a démonok nem tudnak, maximum segíteni. Egyébként is, amit önerőből megtudsz csinálni, azt felesleges a démonoktól kérni. Agykontroll tökéletes erre.

2012. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
96%
A démonok nem fognak segíteni neked.Inkább megőrülsz tőlük.
2012. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
2%
Ez nem igaz utolsó, angyalok álcázzák magukat démonnak, hogy rossz hírnevüket keltsék.
2012. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
76%

Saját tapasztalat: az angyalok segítenek. :) És egyáltalán nem terjesztenek senkiről sem rosszat! :) Mivel őket a tiszta szeretet vezérli! Tehát...én a helyedben őket kérném. :) Nem kell idézgetni őket, csak szólítani. Javaslom a blogunkat:

[link]

Persze itt nem csak az angyalokról teszünk be dolgokat. :)

De a te döntésed hogy mit szeretnél, én csak javaslok. :)


Egyébként a "másik oldal" is szükséges...nekem ez a meglátásom. Ők is a felemelkedésünket szolgálják. Csak épp másképp, de nekik az a dolguk....

2012. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:

1-7 - hát mazochisták azok adémonok -direkt csúnyán jelennnek meg - hogy rossz hírük legyen? logikus

*


Kérdező: a tradícionális nó színház megjeleníti neked a "démont" - mint archetipust. Lehet, hogy egy kicsit pontosabb, mint a kereszténygyülölő roha dékok véleménye.


A nó színházban archetípusok (erről C.G.Jungnál olvashatsz) jelennek meg: pl a Bölcs öreg, a Szűz, a Fenyőfa szelleme. Itt egy Démon:

http://www.youtube.com/watch?v=QaUDr9G7oOY

2012. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim válasza:
72%

Kedves keresztények! A kérdező a démonokról kérdezett... szerintem nem érdeklődik az egyházatok és az angyalok iránt,

úgyhogy tessék máshol téríteni!

2012. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!