Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tennétek, ha olyan személy...

Mit tennétek, ha olyan személytől kapnátok kabalát, akit nem kedveltek?

Figyelt kérdés

Ismerőseimmel megyek csapatversenyre hétfőn, és egy közös ismerősünktől kaptunk ilyen kis szerencsehozó tárgyakat. Viszont én az illetőt nagyon nem kedvelem, és szerintem az érzés kölcsönös, csak a többiekkel van jóban. Kidobni nem akarom - azt hiszem, az balszerencsét hozna, ráadásul a többiek már mondták, hogy vigyük a kabalákat a versenyre -, de a közelemben sem akarom tartani. Így egyelőre kitettem az erkélyre.:)

Szerintetek mit kéne tennem vele?



2012. márc. 24. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Add tovabb! Hasonloan cseledszem amikor olyan szemelytol kapok, aki nem szimpatikus, ezert erintetlenul hagyom, amit kaptam, majd odaadom valakinek pl.
2012. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel benne, nem lesz semmilyen negatív hatása. DE ha adnak fogadd el ha ütnek szaladj el... Mivel nem valaószínű, hogy megátkozta :D te meg am sem hiszel az erejében baj nem érhet... Válj meg tőle.. ajándékozd el a vöröskeresztnek vagy valami és akkor helyén lesz a karmád is... Ne problémázz ilyenen...
2012. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók: add tovább.
2012. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Én nem fogadtam volna el, de nyilván ez a koromnak tudható be. Semmi esetre se vigyél magaddal olyan dolgot, ami számodra kellemetlen.Én visszaadnám, nem olyan nagy ügy.
2012. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd el
2012. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!