Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért adja el a lelkét a...

Miért adja el a lelkét a sátánnak minden Hollywoodi?

Figyelt kérdés
Nem régen látot napvilágot az interjú mely szerint Kate Perry eladta még karrierje kezdetén a lelkét a sátánnak [link] Lady Gaga már korábban elmondta, hogy ő is ezt tette. Madonna is előszeretettel pózol az antikrisztusként és sátánista jelképek redszeresen vannak a koncertjein, legutóbb a Superbowl döntőjében adott koncerten. Hírességek gyakran sátáni kézfogások és jelzések kíséretében pózolnak kamerák előtt. Miért van ez ? Mit remélnek ettől ? Mit kapnak meg vagy mit nem kapnának meg ? Te mit szolsz ?
2012. márc. 29. 18:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

pózerek ;)


A kézfogások, és a szerinted sátánista jelképek legtöbbje minden feketemágiától távol is, a mágia részeként léteznek.

Amik pedig tényleg vad és durva dolognak tűnnek, azok a reklámkampány részei, mert ez az eladható egy olyan társadalomban, ami bigottan vallásos, mert itt ez a lázadás és menőség jelképe egy igen széles rétegben, a rockereknél pl alapvető kelléktár.


Madonna a hírek szerint kabballista, bár ebben sem vagyok biztos, így ez a sátános dolog, ha a kabbalát igaznak fogadjuk el, máris megbukott.


Mindenesetre jó zenehallgatást:

http://www.youtube.com/watch?v=bNlNZ2T9EeY&ob=av3n

2012. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
sztem egy kicsit túl sok hollywoodi filmet nézel...:D
2012. márc. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Én azt értem, hogy van ilyen sátánista meg olyan sátáista szekta és az nem ugyanaz, de a földön minden Hollywoodi meg politikus eladta a lelkét és ha meghalnak és a pokolra kerülnek, akkor nem lehet azt mondani, hogy jah és a La Velly féle szektának passzoltal el a lelkemet és azok a mennybe jutnak, hanem mennek a pokolba szenvedni.

http://www.youtube.com/watch?v=8iPIXq_jGMQ

2012. márc. 30. 12:47
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a logikád.

Nem a sztárok adják el a lelküket, hanem a névtelen senkik, vagy a sztárkezdemények, akik már belekóstoltak a feltörekvés reménytelenségébe. És pontosan ezért adják elRossz a logikád.

Nem a sztárok adják el a lelküket, hanem a névtelen senkik, vagy a sztárkezdemények, akik már belekóstoltak a feltörekvés reménytelenségébe. És pontosan ezért adják el, azért az életért, ami az "A" listás celebeknek jár.

Ha így is -úgy is van esély pokolra kerülni, akkor tökmindegy, bevállalják a poklot, de legalább Földi életükben a mennyországban éltek.

Ha meg meghal, ugyanazokkal a partiarcokkal fog a pokolban is csövezni, és jól kiröhögik egymást. :)

2012. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Bocs, az eleje duplán van, mert közben másolgatok, és elveszettem a fonalat, és elb.tam.
2012. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
De amíg él az ember van lehetősége a mennybe kerülnie élete folyamán, ellenben ha már az elején eladja a lelkét a sátánnak, akkor biztos hogy csak az örök kárhozat vár rá.
2012. márc. 30. 18:21
 17/32 anonim válasza:
Honnan veszi azt mindenki, hogy az egy nagyon rossz hely? :)
2012. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Már a pokolban vannak. Mélyebbre nem igazán süllyedhetnek.

Ez itt a Pokol.

(Ez a Duál-Verzum, ahol minden szanaszét rezeg (előbb-utóbb).

Ők csak próbálnak megegyezni az "istennel".

Hatalmat, sikert és hosszú életet szeretnének kapni.

Ha (életet) szívnak (másokból) az Úrnak, akkor lassabban szívja ki őket.

2012. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan gyanúm,hogy ezt csak bizonyos vallásos szekták találják ki,hogy távol tartsák a híveiket a "világtól",korlátozzák őket.

De ha tényleg igaz,akkor egyszerűen csak degenerált amerikaiak.

30/F

2012. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Madonnáról pl lehet tudni, hogy elvileg már vagy 50 féle vallást vett fel. A sztárok botrányokkal, meghökkentő (akár kamu) hírekkel tartják magukat a köztudatban. Valójában csak a hírnév és a pénz ami mérce náluk, tisztelet a néhány kevés kivételnek. Nem kell őket komolyabban venni a Blikk magazinnál, a magánéletük köszönőviszonyban sincs azzal amit mutatnak kifelé. Szóval az hogy eladta a lelkét valaki a sátánnak (biztos van valami külön piactér erre) szerintem erős túlzás. Akkor most a horrorfilmek szinészei a valóságban is tömeggyilkosok? Na ugye, hogy nem!
2012. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!