Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki tud szellemet idézni?...

Valaki tud szellemet idézni? Én hogy tudnék?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok.
2012. ápr. 24. 14:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nyomj este a life network adóra, "Rejtélyes történetek " a műsor címe, ott van az ilyen baromságokról szó, 1 órán át, minden nap.
2012. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem most felejtsd el. Megidézed, aztán ott marad. Mit csinálsz majd vele?
2012. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha esetleg ottmarad a szellem hívni kell a ghost busterst, akik között reméljük lesz egy csaj és kiveri neked, és akkor talán észhez térsz.
2012. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vegyél vagy csinálj ouija táblát.
2012. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3. Kommentelő, lány vagyok.
2012. ápr. 24. 21:59
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Tiszteletem!


Javaslom most ebben a minutumban hagyj fel ezzel a hülyeséggel. Nem áll a rendelkezésedre elég és kellő tudás ahhoz, hogy idézz azt, amit te szeretnél és ilyen forrásokhoz soha a büdös életbe nem is juthatsz! Ha mégis bele kezdesz magadra vess, mert nem tudod irányítani a folyamatot és egy olyan dög figyelmét vonhatod magadra, ami szépen a lelked is felzabálja. Ne fogj bele, mert nem éri meg, holmi kíváncsiságod az életedbe kerülhet és ezt halálosan komolyan gondolom!

2012. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem szabad ezt egyedül. Fordulj szakemberhez. Te mit éreznél, ha eltávozott lélek lennél és hülyegyerekek háborgatnának?
2012. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ti milyen világban éltek?
2012. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És nem tudtok valaki olyan embert aki tud, és vállal is szeánszot?
2012. ápr. 25. 18:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Szellemidézésnél sohasem a megholt lelke jön vissza, hanem egy gonosz szellem! Ha okkult dolgokba keveredsz, nagyon megjárhatod. Isten gyűlöli azokat, akik halottaktól tudakozódnak, és ráadásul hatalmas átverés is. A megholt lelkek SOHA nem térnek vissza.
2012. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!