Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék megtanulni varázsoln...

Szeretnék megtanulni varázsolni. Hol találhatok magántanárt, olcsón, és lehetőleg budapest környékén?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 17:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Roxfort? De ha muglinak születtél akkor hiába:D
2012. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
volt, amikor én is meg akartam tanulni varázsolni...de idővel rájöttem, hogy mekkora hülyeség is az ilyen, elvégre varázsolni nem lehet...így most pokémon mester vagyok...
2012. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy bűvésziskolát.
2012. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Szólj ha megtanultál. Akkor varázsolhatnál nekem pár millió eurót.
2012. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérnék, ez tudományilag bizonyított tény, hogy léteznek varázslók!!!
2012. ápr. 29. 19:10
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Na persze, ahogy az is tudományosan bizonyított, hogy a rózsaszín láthatatlan unikornis, amit egyedül csak én látok, és fajának utolsó tagja - létezik.
2012. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
48%

Két tanácsom van:

Az első a komolytalan: Vegyél némi kokót, vagy LSD-t és máris Merlin bőrébe bújhatsz. (bónuszként falon átkelés is jár)


A második és komolyabb: Ha tényleg hiszel az ilyesmikben és lány vagy. Márpedig én annak tippellek és kb 1420 évesnek akkor állj be wicca-n nak. Ez egy vallás, és ahogy a varázslóknak is utána tudtál olvasni ennek is utána fogsz..

2012. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
* nem 1420 éves mert akkor tényleg tudnál varázsolni, hanem 14-20 éves. :)
2012. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 yossarian44 ***** válasza:
46%
Inkább "tudományilag" bizonyított tény, hogy nincsenek varázslók...
2012. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Sehol.

Ha elég érett leszel rá, képzed magad ( tudományok, okkult filozófiák megismerésével) és igen erősen akarod, fel fog bukkanni a neked kellő mester.


Soha nem a tanítvány választ, hanem a mester dönt úgy hogy tanítványt fogad, de nem lesz könnyű dolgod akkor sem, nem pénzt fog kérni, hanem feladatokat ad majd, gyakorlásul, és számtalanszor próbára tesz.


Ha a mágiával akarsz foglalkozni, először ismerd meg a fizikai világ törvényszerűségeit. Ha láttad a Varázslótanoncot, akkor nyilván észrevetted a tudomány és a mágia közti párhuzam kihasználásának szükségességét. Nem alakíthatsz a világon, ha nem ismered, hogyan működik.

Van elég akaraterőd, hogy a tudományt is megismerd?


Az okkult filozófiákat könyvekből ismerheted meg. Olvass el sokat közülük, de légy egészségesen szkeptikus.

2012. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!