Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti hisztek ilyenekben? Megérné...

Ti hisztek ilyenekben? Megérné kipróbálni?

Figyelt kérdés

Varázslat egy forró, szenvedélyes csókért

Ha valakinek a csókjára vágysz, akkor bátran végezd el ezt a bűbájt. Ám akkor is hatásos lehet, ha szeretnéd, hogy egy általad kiszemelt illető közeledjen feléd valamilyen formában. Sőt, még akkor is, ha éppen „fasírtban” vagytok kedveseddel, és azt szeretnéd, ha egy forró csókkal oldódjon a feszültség.


[link] bővebben itt :)



2012. máj. 1. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
SOHA ne varázsolj és foglalkozz mágiával amíg nem érted az egész dolognak a hátterét és nem vagy vele tisztában mi mivel jár. Lehet ártatlan játéknak tűnik de nem az, sokat árthatsz magadnak, tapasztalatból beszélek. Nagyon kérlek hogy ne foglalkozz ilyesmivel.
2012. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a belinkelt "bűbájt". Ártatlan játék valóban, gyakorlatilag mindenki lejátszik képzeletben ilyen szituációkat, sőt, sokkal vadabbat is. Írd meg, ha bejött! :D
2012. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam forszírozni, hogy csináljuk meg százan (legalább) ugyanazt a varázslatot vagy mást kísérleti jelleggel, és utána összegezzük a tapasztalatokat.
2012. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves Első, mit ártottál Magadnak és mivel?
2012. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
És ha egy srác csinálja és azt akarja hogy egy csaj megcsókolja ugyanígy kell csinálni?
2012. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!!

Szerintem se csinálj semmi ilyemit, mert nem tudhatod mik vannak ennek a hátterében és nem tudhatod hogy lesznek e következményei.Ne akarj befolyásolni,irányítani egy embert akarata vagy tudta nélkül mert árthaszt magadnak és neki is.Veszélyes az ilyen dolog.Kérlek hogy ne csináld és ha megcsináltad ne folytasd, ne ismételd meg!!

2012. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

mivel ártottam: sorselemzés, számmisztika, jóslás, ilyen "ártatlan" varázslatok, szellemidézés


következmény: "hallucinációk" (hangok hallása, árnyak alakok látása), halálfélelem, depressziós gondolatok, öngyilkossági gondolatok, stb


igazából hosszú történet, nem untatnék itt vele senkit meg késő is van. de nekem nincs kétségem afelől hogy ezek a dolgok összefüggtek, mióta nem csinálok semmi ilyet, kerülöm ahogy csak bírom azóta ezek a dolgok 99%ban megszűntek. még nem 100% mivel nem olyan rég jöttem rá (mondták el) hogy ezeknek közük van egymáshoz.

2012. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg sokat vajákolok, csinálom mindet, amit felsoroltál, és nem volt semmi ilyen tünetem, mint Neked. Nem tudom, talán azokkal az emberekkel van baj, akikhez fordultál...?
2012. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor azt hiszem inkább nem játszadozom ilyenekkel :)
2012. máj. 2. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kipróbálom a férjemen, majd leírom, h mi történt .)
2012. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!