Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták nem féltek?

Sátánisták nem féltek?

Figyelt kérdés
Csak sátánista véleményére szeretnék kíváncsi lenni.Nem féltek attól mi lesz halálotok után?És nem riszt vissza titeket hogy a sátán alapvetően gonosz?És ti neki "nyaltok"...nem lenne jobb inkább hitetlennek lenni mint sátánistának?És ha hisztek a sátánban akkor hinnetek kell Istenben is és az ő erejében..HAHÓ A GONOSZT SZOLGÁLJÁTOK tisztában vagytok avval hogy ti is gonosz emberek vagytok?

2012. máj. 7. 16:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
A sátánizmus és a sátánimádás nem ugyanaz...
2012. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Tudom vannak a sátánista egyház követői meg a tradicionális macska kínzók.....tudom...de akkor is .... már maga a szó hogy "sátán atyánk" ez nem normális dolog.....
2012. máj. 7. 16:39
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
A keresztények meg az istenük s*ggét nyalják... Az jobb?
2012. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%

Miért félnénk? Nincs ami visszariasszon Sátántól. Tudod mi az ami elriasztja tőle az embereket? A tudatlanság. Nem igaz hogy ha hiszünk Sátánban akkor hinnünk kell az istenben is, mert a keresztény isten NEM LÉTEZIK (olyan formában ahogy azt a keresztények elképzelik).


Te tisztában vagy azzal hogy kit nevezel gonosznak? Ha ismernél minket és olyannak látnál minket amilyenek vagyunk, akkor nem ragasztgatnál ránk ilyen jelzőket.


Te tisztában vagy azzal, hogy a biblia egy ősi pogány történetekből összevarrt és elferdített agymosó eszköz?


Tisztában vagy azzal, hogy a kereszténység a pénzedet akarja és rabszolgává akar tenni?


Ha nem, akkor gyorsan pótold:


[link]

2012. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Én is sátánista vagyok, egyetértek az előzővel. Először én féltem az 1-2 hónapban, aztán tovább bővítettem tudásom, és rájöttem, hogy nem szabad félni semmitől. Hála a keresztényeknek több millió ember nem tud kibontakozni a földi életében, mert fél, hogy pokolra jut, mert ilyenről szó sincs.
2012. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem rosszindúlatúlag tettem fel a kérdésemet.Engem istenfélőnek neveltek.És ma olvasgattam a netet és ezek e kérdések merültek fel bennem!!És mi bajotok van az Istennel?Ez a másik kérdésem.Mitől jobb sátánistának lenni mint Istenhívőnek?
2012. máj. 7. 17:24
 7/36 A kérdező kommentje:
Elmesélem nektek hogy mi az én nézetem.Katolikus vagyok..fordított keresztet látok valaki nyakában akkor kiráz a hideg...viszont nem hiszek a katolikusoknak, nem hiszek a reformátusoknak...nem hiszek a vallásokban.Nem tudom hogy mit higyjek el a Bibliából...Ugyanígy vagyok Jézus Krisztussal is.Nekem van egy saját kis nézetem.Van valami ami minket teremtett.És Én nem tudom Istennek nevezni...Nem tudom minek nevezzem,de azt tudom hogy valami van odafent...Viszont egy két dolog vennem van amit belém nevetek...Hittantáborba jártam...És ott nem tetszett nekem egy két dolog .... belázasodtam és 40 fokos lázzal nem tudtam kimenni imádkozni...és erre azt mondta nekem a hittan tanár, hogy jobban szereted a tested mint istent...nah itt volt az a pont amikor elundorodtam a saját vallásomtól, a katolikusságtól...Viszont Hiszek odafent valamiben..És most itt vagytok ti sátánisták...nem tudom hová tenni az egészet...
2012. máj. 7. 17:30
 8/36 anonim ***** válasza:
KÉRDEZŐ, akinek fordított keresztet látsz a nyakába az csak divatsátánista, semmi pszichikus ereje nincs. Aki fordított keresztet hord abból csak az 1%-a az igazi sátánista, aki fejleszti a lelkét. Őtőle meg nem kell tartani, mivel az igazságot szolgálja.
2012. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
De ti is hisztek abban hogy van valami irányító erő ami minket megteremtett?
2012. máj. 7. 17:40
 10/36 A kérdező kommentje:
És mik a macska áldozatok...halottam már csecsemőáldozatról is......Miért jó ez???
2012. máj. 7. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!