Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a sátánizmus?

Dávidmester13 kérdése:

Mi a sátánizmus?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
kérdezz meg egy zsidót. ők szoktak a hatalomért csecsemőket áldozni.
2012. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
A sátánizmus elméletileg az énbe vetett hit az Istenbe vetett hit helyett, az Én felmagasztalása, és minden és mindenki más elé való helyezése, egyfajta önvallás. Azért sátánizmus a neve, mert Lucifer akit később sátánnak neveznek volt erre az első példa, amikor hatalmasabb akart lenni Istennél. Az amit manapság sátánizmus alatt értenek valójában a diabolizmus, ördögimádat, démonidézés. Attól függetlenül hogy rosszul használják a fogalmakat, egyik sem túl előnyös életpálya.
2012. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy áldoznak csecsemőket!

A sátánizmust általában a véráldozattal, és szexuális rituálékkal azonosítják. Azonban én már hallottam olyan "sátánizmusról" is, ami egyszerű ateizmus, az énbe vetett korlátlan hit és hatalom, és én előbbre helyezése minden és mindenek felett. Nem olyan tanítás, hogy "fordítsd oda a másik orcád is" hanem olyan, hogy "ha megütnek, te is b.ssz oda egy nagyot, ne hagyd magad, szemet szemért".

2012. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ezt nehéz megfogalmazni, mivel többféle sátánizmus is van.

Ami már említve volt, az a szinte tiszta ateizmus.

Aztán vannak az ördögimádók, akik sátánistáknak hívják magukat. Ők áldoznak mindenfélét "sátánnak" ésatöbbiésatöbbi...Szerintem eléggé betegek.

Meg még a Spirituális Sátánizmus van amit ismerek, (s vallok is).A vallásban Sátán létező lény. Nincs semmi áldozat, sőt ebben a vallásban nagyon tisztelik az állatokat.

2012. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Nézd meg itt: spiritsoferidu.wordpress.com
2012. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hm ezeket nem is gondoltam volna, az ember mindig tnaul valamit...

ezekszerint a buddhizmus is sátánista gondolat szerintetek? :-D

2012. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Buddhizmus is tartalmaz Sátánista dolgokat... Pontosabban a Sátánizmus tartalmaz Buddhista dolgokat. Egyáltalán nem a gonoszba vetett hit. Ahogy írták, olvass a spiritsoferidu.wordpress.com címen. A zsidók pedig a mi ellenségeink. A Sátánisták ellenségei. A kereszténység terjesztette azt rólunk, hogy fúúú, milyen gonoszak vagyunk. Pedig csak visszavágunk. Mi nem leszünk áldozatok. A Spirituális Sátánizmus valódi Sátánizmus. A többi a judeo-kereszténységből alakult ki, vagy az ateizmusból. Lényegében szabadságot ad, és megmutatja az utat a spirituális fejlődés irányába.


Üdv: Zoltán

2012. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Üdv Zoltán!

Köszönöm, de nem értem így se. A ködös megfogalmazás a titokzatos rendeknek nagyon jól megy.

2012. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fene azt az áldott jó szívem:

[link]

2012. máj. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!