Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisz valaki a boszorkanyokban?

Hisz valaki a boszorkanyokban?

Figyelt kérdés
Esetleg van valakinek tapasztalata valamifele varazslatban ?? Akar a legkisebben is , tud fura dolgokat csinalni vagy ilyenek , es ha igen hogy csinalja ?

2012. máj. 13. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem .
2012. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Se boszorkányokban, se varázslatban. Nem a Harry Potterben élünk.
2012. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, a 3 éves szomszéd kislány hisz a boszorkányokban és a varázslatokban.
2012. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Nekem van tapasztalatom egy varázslatban.Tanultam és 5-ös lett a TZ-m ami még nemfordult elő eddig.Próbáld ki ;)
2012. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kocsmából hazajövet szoktam látni, seprűvel a kezében
2012. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én csak átkokat ismerek.

Mutassak párat ?

Ha mazochista vagy szívesen bemutatom rajtad mindet :)

2012. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Vannak hülyék akik boszorkányoknak mondják magukat , azt viszont kétlem hogy olyanok akikre te gondoslz léteznek . ( képzeletben mesékben , filmekben , könyvekben léteznek )
2012. máj. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hiszek, de nem a tv-s szellemirtókban vagy a magazinos "varázslatokban". Hiszek abban, hogy vannak varázslatok, de nem egy csettintésre. Pedig szép lenne. (:
2012. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én magam nem értem h mi ez a nagy komolytalanság az ezo témakörben. Nem csak h léteznek én személyesen is ismerek kettőt. Az egyik egy felnőtt a másik az osztálytársam. Semmi különös nincs bennük. Sokan közülük nem is tudják h boszorkányok. Pl osztálytársam anyja is az annak ellenére h nem tud róla. Osztálytársam mesélte h ez neki teljesen természetes. Beszélgetnek: anya mit csináltál tegnap?

Á sem mit csak meggyógyítottam magam. Am úgy a legkönnyeb felfedezni őket h nagyon jó érzékük van az angyalmágiához

Sok sok szeretettel adatam át mindezt ha van még kérdésed baranyai.feren00@freemail.hu.

2012. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Diu válasza:
én igen...személyes tapasztalatok miatt
2013. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!