Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki miben hisz a halállal...

Ki miben hisz a halállal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kissé furán hangzik tudom, de mégis szükségem lenne néhány értelmes válaszra, a helyes gondolatmegfogalmazásomhoz. Köszönöm, előre is.:)
2011. jún. 12. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek semmiben, de tényleg. Nem félek a haláltól, akármi is lesz. Ha nem lesz semmi, az mindegy, ha létezik reinkarnáció, az meg csak bónusz:). Próbálom élni az életemet, egyszer élek..
2011. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hiszem, hogy a halál után nincs semmi. Mivel azonban ezt a gondolatot nagyon nehéz elfogadnunk, különböző "meséket" gyártunk, hogy mi lesz utána, és így nem kell szembenéznünk egy nagyon mély, belső félelmünkkel.
2011. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Én abban hogy meghalunk akkor kezdődik számunkra egy másik élet egy olyan amiben nem emlékszünk egyáltalán az előző életünkre.
2011. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a lélek újjá születik egy másik estben, azaz reinkarnálódik. Ez a magyarázat választ ad, a testelhagyásra, testen kívüli élményekre, asztrális utazásra. Egyébként lehet, hogy csodálkozni fogsz de katolikus vagyok :)
2011. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, ha felkell dobni a pacskert, hát akkor had szóljon.. utána mivan? SZtem semmi... vége kész game over.. mint amikor alszunk..
2011. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én sokat gondolkoztam már a halálon, és oda jutottam el, hogy szerintem olyan, mint mielőtt megszületett az ember, nem létezett.
2011. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez elég nehéz kérdés. Egy időben abban hittem, hogy miután meghalunk, felkelünk szellemként a testünkből, és járkálhatunk itt a Földön. De ez régi elképzelésem. Ez után kb. azt hittem, hogy simán elkerülünk egy másik világba. Nem ilyesmibe, mint ez, hanem valami sokkal másabba. Nem a mennybe, vagy a pokolba, mert nem hiszek ezekben, csak simán egy másik világ. Aztán még a párhuzamos világokban is gondolkodtam. :)

De manapság már inkább abban hiszek, hogy olyan lesz, mintha elájulnál, vagy eszméletlen lennél. Nem tudsz magadról, nem érzed a tested. Esetleg álmodsz valamit. Abban még mindig reménykedek, hogy megszületünk valahol, ami egyáltalán nem hasonlít erre a Földre.

2011. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megszabadulunk ebből a börtönből és soha nem kell már semmit csinálni. Legalábbis remélem.
2011. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jon a kovetkezo test, a kovetkezo elet.
2011. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !! :)
2011. jún. 13. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!