Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen működő varázsigék vannak?

Milyen működő varázsigék vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat bántják a mágusokat és az okkultistákat, hogy álomvilágban élnek és a mágis az nemigaz, most erre rá lehet cáfolni !


Olyan működő varázsigék érdekelnek, aminek a kimondásával tőrténik is valami. Nem kell hogy békává változzon valaki, bár az is jó lenne :D De legalább tőrténjen valami. Ilyenek et már próbáltam, hogy abraka dabra meg hókusz pókusz, de nem tőrtént semmi sem.


2012. máj. 18. 19:24
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

abrakadabra hokusz pokuszz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ezek szted miert mukodnenek

lehet hogy van mukodo de en nem tok rola

2012. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Mert ez a nagy mágus sokat használja http://www.youtube.com/watch?v=nNxy4bE8y6U&feature=relmfu


Bár azt nem értem, miért keveri a kereszténységgel. Azt mondja hogy Szent pentákulum :D A Szent szó az kifejezettten vallásos eredetű, senki nem áldotta meg vagy szentelte fel a pentákulumot.

2012. máj. 18. 19:33
 3/27 anonim válasza:
35%

Kár ezeket keresgélni, mert semmi értelme. Mondok én neked egy "varázsigét", ami működik is: "Higgy az Úr Jézus Krisztusban, és üdvözülsz mind te, mind a te házad népe!" Nekünk működik. És még sok-sok embernél is. De hókuszpókuszokat hiába keresel, az nem működik.

Minden jót!

2012. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Pár, ami nálam bejött : Kérlek. Légy szíves. Köszönöm. Igen, hibáztam. Szeretlek. Bocsáss meg.
2012. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

pl "hozd ide" -> kombinálható az előzőekkel:


Józsi, kérlek hozd ide azt a cementes zsákot! xD


hmm, ha jól emlékszem ehhez viszont legalább egyes szintű Főnöknek kell lenned...

2012. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az a naj, hogy ezek azért működnek, mert utasítások tartoznak hozzájuk és az emberek ezt végrehajtják, de az asztrális világ hajtsa végre. Valódi varázsige kellene.
2012. máj. 18. 20:15
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
"Mennyéodavisszaja"
2012. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%
A helyesírási szótárat lapozgasd, hátha találsz varázsigéket.
2012. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%

"Kérlek." "Köszönöm szépen."

Illetve a legdurvább, ezért csak gyakorlottak próbálják ki: "Elismerem, hogy én hibáztam."

2012. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 W. Tamás ***** válasza:
44%

Csak akkor működik, ha tényleg hiszel benne, és nem látja senki rajtad kívül !

Rövid sztori:Csak Én voltam aznap otthon, be volt zárva kulccsal az ajtónk, és nem találtam a kulcsomat sehol.

Szerencsére volt egy agyondíszített mágusbotom, többször lesújtottam vele a földre és próbálgattam a nyitási varázsszövegeket. Végül kimondtam: ,,Ajtó Nyitás'' és a zár kinyílt, teljesen magától, anélkül, hogy hozzáértem volna. De ez régen volt. Lehet hogy nem mindig és nem mindenkinél működik ! Lehettem volna nagy mágus, de elszúrtam ! Ne add fel, Neked még sikerülhet ! Csak higgy magadban, és a mágiában !

2012. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!