Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudtok működő varázsigéket?...

Tudtok működő varázsigéket? (csak normális válaszokat kérnék szépen)

Figyelt kérdés
Régebben ismertem párat, de ezeket már elfelejtettem. Pl.: egy altató igével az egyik ismerősöm úgy elaltatta az anyját, hogy alig tudott felébredni. De más varázsigék és varázslatok is érdekelnének!

2012. febr. 7. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Működő varázsigék nem léteznek! És most, hogy ezt leírtam, koptassátok csak az igazság vörös kezét, mert nem érdekel.
2012. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Attól füg, hogy ki mondja. Rodolfónak mind működött.
2012. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Az egyik bevált varázsigémet általában vasárnap délben használom és így szól:"Fiúk! Ebéd!" Lényeges a megfelelő hangerő, mert az éppen üzemelő rádió semlegesítheti a hatását. Ilyenkor meg kell ismételni nagyobb mágikus erővel, akarom mondani nagyobb hangerővel.
2012. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

"Takarodjá innen te kis f@szfej!(emelthangon)-a kisebbek megijednek tőle.

Légyszives! - több mindent kapsz így mint amúgy.

K*rva anyád!- ha kórházba szeretnél jutni ezzel a varázsigével befolyásolhatod a körülötted lévő embereket, hogy segítsenek.

2012. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn


ez működik , eltöri a nyelved :D

2012. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Ismertél egy párat, de használtad is őket? Emelném kalapom ha egy is működne közülük...
2012. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy tudok egy jó inverbális altató varázsigét: lapáttal tarkóra mért ütés. Ez mindig beválik.
2012. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Pisztoly a varázspálca Pénzt K*cs*g
2012. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem hiszem hogy léteznének működő varázsigék, nem Roxfortban vagyunk. Ha ilyesmit akarsz csinálni, azt fejben kell kezdeni, a gondolatok szintjén, és talán lehetséges, talán nem. Én nem láttam még démonokat, sem angyalokat, sem szellemeket, de ha véletlenül még sincs lelkem, az igencsak nyomasztó az eddigi ideológiámra nézve, miszerint a halál természetes dolog, és nem a létezésünk vége, amitől rettegni kell. Szóval mindent bele. Ez esetleg segíthet valamit, bár komoly fenntartásaim vannak.

[link]

2012. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
51%

krááá hhhóóó diúúúú jáááá kiáláááá


Ezt mondogasd a végtelenségig

2012. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!