Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg igaz történet Az...

Tényleg igaz történet Az ördög benned lakozik c. film?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne már! Most töltöttem le. Akkor tényleg nem nézem meg.
2012. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D
2012. jún. 24. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan dehogy. (gondolom ördög-megszállós-film) Láttam egy trailert a youtubeon, ott is a gyereket megszállta a démon, és mit írtak ki? Igaz történet alapján.

Na most, ha léteznének ördögmegszállások, arról tudnánk. Így nem igaz történet. Talán annyiban lehet az, hogy volt egy mentális beteg egyén, aki megszállós-tüneteket mutatott, de nem volt megszállva, csak bekattant.

2012. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%

persze hogy igaz történet!!!!! nyilván a filmben eltúloznak mindent, de igen, igaz történetek ezek. Vannak ördögűzéssel foglalkozó emberek is. A Sátán létezik, nem olvastok Bibliát? Jézust is kisértette az ördög. Manapság nincsenek tisztába, hogy mi is az az ördög, ezér tartják hülyeségnek az egészet. Az ördög nem létezik test formájában... az ördögnek a célja, hogy félrevezesse az embert, hogy rábirja az egyént, hogy csniálja csak a helytelent, ami kényelmesebb és könyebb... lopjon csak, úgyse érik tetten.

És igen, ezek igaz történetek.

2012. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az előzőnek teljesen igaza van! Ez a film Igaz történet
2012. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 origami23 válasza:

Ti most tényleg ilyen sötétek vagytok?

Az egész film arra épül, hogy a Paranormal Activity meg a Blair Witch Project által kiváltott áldokumentarista mániát meglovagolja, és lejmoljon vele egy kis pénzt azzal, hogy a fentiekhez hasonló gyengeelméjűek megnézik és elhiszik, hogy ez igaz. Én láttam és higgyétek el, hogy ez teljesen szembemegy a valósággal,akkora baromság az egész, hogy az valami hihetetlen. Ha ez tényleg igaz én nem az ördögtől félek hanem attól.m hogy léteznek olyan barmok mint a film főszereplői.

2013. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dokuhorror...ezt ìgy hìvjàk.az idegleléssel kezdődött és azóta legyàrtottak egy csomó szart...pedig mikor kiadtàk a blair witch c filmet.jópàr haverommal eggyütt visszanéztünk este magunkmögé az utcàn..volt hatàsa...szinte elhittük:) de ez.... nem fikàzom mert van pàr jó jelenete de ennyi:)
2014. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!